Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i pres vase nesmyslne tlachani tomu tak bude, a vite co je zajimave, ze vetsinou si u techto placenych veci stezuji cesi, co tak sleduju zahranicni fora ve srovnani s ceskymi....cim to bude? ze by ceskou ekonomikou? v zahranici lidi $50 rocne nijak neresi :D sam pracuji v zahranicni a prumerny plat je tady $20-$25 na hodinu takze za +-2hodiny na to lidi maji...zatimco v cesku na to musi pracovat 5,6,7hodin? CoD elite je vynikanici vec, ktera muze hracum pomoct jak uz v taktikach,radach, leaderboards, ale je to i moznost kde vzit nove mapy a sledovat progress...proc se tomu branit? tohle co vy delate bych nazval tmarstvi. Myslim ze analitici vi nejlip co lidi chteji a jakym smerem se odviji herni prumysl...
  • Je to nechutné, jak chtějí z lidí tahat jen prachy... obracím na nezávislé vývojáře... RO2! Už běžím!
  • jenom vesmír a lidská blbost je nekonečná
  • nech si tú s*ačku strčia tam, kde slnko nesvieti....
  • Určitě kupuji roční předplatné. Jsem fanda CoD od prvního dílu a vždy jsem se skvěle bavil. Elite se mi líbí, zdarma dlc a všechno hezky na ejdnou místě za jednu platbu. Super, už aby to tu bylo.
  • Kdyz do toho cpou facebook,tak je jen otazka casu,kdy tu bude facebookovy COD.
  • To co predvadi Activision s cod zacina nabirat obludnych rozmeru.Ja uz jen cekam,kdy zacnou delat nove a nove hry se znackou cod. Takove CoD MMO,strategie Cod, zavody cod apod *1* .Vazne jen zasnu,kolik lidi jim to porad basti.
    • Zapomněl jsi na nové DLC The Sims 3:CoD.Starejte se o svého vojáka,vysílejte na mise,získávejte větší hodnosti a hlavně-musí přežít!
      A ještě je dobrý nápad FarmCoD.Místo farmy bych si stavěl vojenskou základnu.
      • Hele s tim FarmCoD jsi mozna blize pravdy nez by sis myslel *1* .Vzhledem k tomu,jak se to cod snazi propojit s facebookem a rostouci oblibou facebookovych her bych se necemu takovemu vubec nedivil *1* .
        • Ghost47
          Úplně to vidím, budíka na 3 ráno protože vojáci dlouho neměli chemickej poplach, pak v pět waterboarding vězňů, ráno nezapomenout zamést buzerák a přestříkat všechny náklaďáky z olivově zelené na vojenskou zelenou...
          • Jasně *15*. Zaplatit účty, vypnout plyn, napadnout Československo *15*
  • Kolik asi vydělá(vydělala) taková Red Orchestra2 (1)?
    • No dúfajme, že čo najviac. Zaslúži si to. Sám už betatestujem, a musím povedať, že je to proste super! A v dobách, v ktorých trhu vládnu mainstreamové arkády typu COD a BF, je takáto hra ako splnený sen *4*

      Ale vážne, je to krásny surový boj, hra vie byť voči hráčovi naozaj krutá, často mu nič dedaruje a pri tom to je stále príjemné pohodové hranie...
    • No o takovych cislech,jako maji posledni dily cod,muze RO2 jenom snit.Koneckoncu to asi vetsina her.Tady se na kvalitu nehraje,ale na hype a znacky.
      • *nedaruje
    • RO jsem snad ani nehral, dvojku možná vyzkouším - záleží na kumpánech. Má u mě však větší sympatie, než CoD jak ho teď vedou.
  • BAN COD-ELITE. Fakt neví, jak by prachy kde hrabali. Ať raději přestanou dělat jejich tuctovej CoD seriál a vydaj jednou za 3 roky něco pořádnýho. Rád si pak zaplatím třeba 1800, ale na poplatky ať zapomenou. Možná se inspirují u jích modelů, který se úspěšně chytili na FBooku. Je ve světě opravdu tolik "trollů", kteří to chtějí?
    Nadruhou stranu, jestli se najde truhlík, co si platí za směšný budget jako Sims Social, místo aby si koupil plnohodnotnější Sims3+ ...
  • a tento napad vzniknul kvuli facebooku a propojeni mezi uzivateli.a oni si rekli proc nevytvorit neco svyho a jeste na tom vydelat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit