Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosimtě, příště si nejdřív zjisti nějaká fakta než mě začneš urážet podobnými kecy jako "vy už to nehulte" nehledě na to, že tady najednou tvrdíš že tomu nerozumíš ?? Tak proč mě urážíš ? Já taky nemám problém s odezvou odezva je teď už dostatečná 100 ms jsem možná přehnal to byla tak před 2 rokama teď už je to možná míň jak polovina. Jestli máš třeba Ipad na iphonu by to možná šlo vidět taky ikdyž má dost malej displej tak si to zkus v malování dělat rychlé čáry a uvidíš, že se ti čára nebude držet hned pod prstem *3*
    • Kruci to je petrovi dolů
  • CMR2 na iOS? Prvotní reakce byla naprosté nadšení, že si člověk konečně zavzpomíná na staré PSko, ale po shlédnutí videa to nadšení opadlo. Buď to někdo neuměl moc ovládat (což by asi nedali do traileru) a nebo se to prostě blbě ovládá ... Což je dost smutné *9*
    • ringmancz
      vypadá to divně a navíc jede celou dobu na půl plynu
      • Že? A ještě létá nějak ze strany na stranu. Počkáme na jiný gameplay. 7$ za prakticky nehratelnou hru není zrovna dobrý kup *1*
  • V úvodu videa je napsáno, že je to vytvořené v Unity, ale proc to auto nemá nějaký pokročilý stín, a proc tam není motion blur? Ve hře mohli byt všechny možné efekty, ale Codies je tam nedali, opravdu by mě zajímalo proč..
  • Bych byl mnohem radeji kdyby udelali konecne nejakou poradnou rally hru na pc a konzole. Holt Dirt starickemu dobremu Colinovi 2 nesaha ani po dezen.
  • Radioaktivni_surikata
    To se bude asi řídit nakláněním placky/megaplacky, jinak si nedovedu vysvětlit tu kameru z videa. To bude muset bejt panečku zážitek *1*
    • doufam ze stejne jako ostaní zavodní hry se bude ovládat virtuálním gamepadem, případně iOS 7 podportuje konecne připojitelne ovladače
      • Tak to pro vaše dobro doufám taky, ale z toho videa se mi dělal regulerně šoufl. Pravda, na vině může bejt i zvýšená hladina alkoholu v krvi, ale to zjistím nejdřív zejtra :)
  • A k čemu to je? Odezva dotykových displejů je pořád tak obrovská, že se na tom stejně nedá hrát nic, co vyžaduje krátký reakční čas.
    • na androidu mozná, na apple je odezva 0 ms
      • ehm :D tak trošku mimo jseš nehledě na to že apple žádné svoje displeje nevyrábí teď přesně nevím jestli používá samsung nebo lg jinak současná odezva dotykových displejů je okolo 100 ms
        • vy už to nehulte, nejde ani tak o odezvu displeje která je nulová jako o OS a optimalizaci systemu a jeho reakci na dotyk

          a iOS na HW iphonu 5 má tak maximálně 1ms, o tom se ale androidu muze jen zdát tkaže pokud nemáte iphone ale jen naký androisrac nedivim se ze máte tak zkreslené představy o dnešních dotykových displejích
          • Nejdříve si zjisti, jak to funguje, pak komentuj. Dnes používané kapacitní displeje samy o sobě se svými kontrolery mají z podstaty hardwarového řešení odezvu minimálně 50-100 ms (*). Ať máš na té svojí hračce jakýkoliv operační systém, už ten ta data dostává s takovým zpožděním. Takže i kdyby tvůj milovaný jablečný OS dokázal všechno potřebné obstarat za 1 ms (jakože nedokáže, za milisekundu nestihneš nic ani zobrazit), těch ~100 ms se nezbavíš, dokud nezměníš HW a nejnižší SW vrstvu displeje a jeho obslužných obvodů.


            *Kurz psaní fyzikálních jednotek v jazyce českém: Hodnotu a její jednotku píšeme
            -s mezerou, pokud má vyznít jako podstatné jméno.
            -bez mezery, pokud má vyznít jako přídavné jméno.
            Příklad. "1 ms" čteme "jedna milisekunda", nebo jakýmkoliv příslušným pádem. "1ms" čteme "jednomilisekundový", nebo jakýmkoliv příslušným pádem, rodem, číslem.
            • Doufám, že jsi si vědom prostého faktu, že i tvé oko a nervová soustava mají nezanebdatelnou prodlevu. Konkrétně od dopadu světla na sítnici po reakci příčně pruhovaným svalstvem je to shodou okolností taky něco pod 100 ms, přinejlepším.

              A abych nebyl jen v teorii, dnes jsem si od jistého děcka půjčil hračku iPhone 5, abych to otestoval. V odezvě displeje nevidím žádný rozdíl oproti běžným tři roky starým kapacitním displejům. Pro závodní hry, střílečky, apod. naprosto nepoužitelné. V budoucnu s nějakým externím zařízením možná, ale to už je vyfikundace na úrovni dálkového ovladače na kapesní mikrovlnku.
            • no okey, ty se v tom asi vyznas ja ne, hadat se nebudu

              ale při hraní her na iphonu opravdu nemám problém s odezvou, je prostě nulová, i v systému na iOS prostě odezva všeho je nulová obraz se absolutně pevně drží prstu

              takze pokud tedy tam je ta odezva je absolutně nemožné jí okem spatřit (ted to tu mm v ruce a jak magor tu hejbu s lock screenem, proste nelze videt nakoou sebemenší odezvu spozdenou odezvu), tzn nevím proč by to měl bejt takovej problém
  • Colin McRae Rally 2 si ještě pamatuju jak jsem jak divej pařil na kompu a pak následně i na Nokii N70 ve školní lavici dobrá hra *3*
    • Já ještě pořád jezdim, sice už mi N70 nebere simku, na Colina ale neni potřeba *1* *14*
      • :D
  • montatatana
    Bych to teda radši na Vitu *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit