Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jon Jones asi dostal cervenou i od EA co?
    • Tak ve hře si myslím bude.
  • Mart9
    UFC 2 byla strašně nepřístupná hra, snad to zlepší.
    • To bych neřekl. Ovládání bylo celkem dost intuitivní a navíc jsi to mohl vyzkoušet při tréningu.
    • Ja si naopak myslím, že bola až veľmi prístupná. Spravili z toho arkádu, kde majú fighteri kopec exotických pohybov a neskutočne veľa úderov aj vydržia. V starších dieloch na PS3 nemal začiatočník najmenšiu šancu, v UFC 2 ma vypla aj sestrenica ktorá náhodne šťukala do tlačítok *1*
    • bukrr
      Jak to myslíš? Zrovna jsem si jí pořídil ve slevách a oproti jedničce je, minimálně submissions a souboje na zemi, pro mě, jako neznalce, mnohem příjemnější.
      • Mart9
        Já jsem ty submissions prostě nedával. Jakmile jsem někoho neumlátil, tak jsem nevyhrál. Asi jsem dřevák, nebo jsem submissions zkoušel v nevhodnou chvíli. Mně to prostě nesedlo. Celkově souboje na zemi jsem pořádně nebyl schopný zvládat. A drtit to hodiny v tutorialu se mi opravdu nechtělo.

        Možná to bylo tím, že jsem si jen hrál a to pokaždé za někoho jiného. Že jsem prostě nenavyknul na styl jednoho bojovníka.
  • Tak UFC 217 byl naprosto famózní turnaj. Jinak ale souhlasím do puntíku. Jen jsem myslel že Conor bude jenom na té speciální champion edici. Jestli bude i na základní hře tak je to škoda. Líbila se mi ta varianta z předešlých dílů s dvojicí na obalu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit