Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • restore
    Uz sa neviem dockat. Nadruhu stranu, ako to uz byva, aspon prvy hotfix zrejme bude potrebny, minimalne na multiplayer.
  • Otázka dne: Co na to plátová tektonika?
  • Jsem rád že se games.cz v poslední době tolik věnuje hrám od Paradoxu je to super :3 a na CoP se už hrozně těším až si ho budu moc zahrát
  • Ja by som sa vobec nebránil, ak by náhodne generovaná nebola len amerika, ale kludne i celý svet. Ked som začínal za Etiopiu, tak som okolo videl len 2 regiony a nič. A pritom som vedel, ako asi vypadá afrika, ale reálne Etiopsky panovník toho obdobia nemal ponatia o okolitom svete. Náhodne generovaný svet by sice hodne premiešal historickú autenticitu hry, ale s vždy novým svetom zmilionnásobil už i tak milion násobnu znovu hratelnosť.
    Každopadne nech je to už tu a Europa nech čaká na výpravu krvilačných Májov ktorý prídu na bárkach a s palicami!
    • smejki
      Neumím si představit, jak by šlo tohle dokopy s dalšími systémy, které se vztahují na starý svět (historické eventy, fungování HRE a rozložení víry). Při generování starého světa by z toho byl náhodnej guláš na všech frontách a to nevim, jestli by bylo žádoucí.
  • eStar
    Obvykle za koloniální velmoce nehraju, ale s tímhle DLC bych to rozhodně měl chuť zkusit. Doufám že trochu vylepšili i možnosti obrany domorodců v základní EU IV byli úplně bez šance.
  • Je vůbec na trhu nějaká jiná hra, která by pracovala s tematikou kolonizace (ať už na Zemi, nebo ve vesmíru; strategie nebo něco jiného...)?
    Jediná mě napadá Civilizace, ale nezdá se mi, že by se tímto pro mě velmi lákavým okruhem nezabýval nikdo jiný a ve vyloženě jiném žánru :)
    • Keyz
      Expeditions: Conquistador je skvělý. Moderní, dobře se to hraje, zajímavé dialogy a máš tam i časové omezené tedy je to věrohodné. Taky to má podle mě pěknou hudbu.
    • Anno 1404 *5*
    • Alpha Centauri je aj po rokoch stále skvelá hra a dobrá voľba.
  • Inquisitor
    Takže na tu náhodnou mapu bude potřeba ten nový datadisk? Nebo to nahodí formou patche i na původní hru?
    • na to je treba datadisk. vlastne to je asi najvacsi dovod preco ten datadisk kupovat.
      • Inquisitor
        No stejně bych to asi koupil :)
  • Pilgrim66
    Je to super nápad. Zrovna včera jsem kolonizoval další část Ameriky s Kastilskem (nikdy nedošlo k sjednocení s Aragonskem) a říkal jsem si, že je škoda, že vím kde všechno je.
  • Velmi se mi zamlouvá, že budu muset mapu sám zaznamenávat. Viděl jsem video s prezentací a bylo to moc pěkné. I náhodná Amerika mi přijde jako skvělý nápad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit