Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda že něco takového není pro Android.. to by se pařilo
  • 5irp373
    Imho, tenhle hre fakt chybi internetovy multiplayer. Chapu, developi to snad jenom jeden clovek, ale to uz by mohl byt v tomhle roce standart.
  • To je zase recenze.To ze koncept hry je ubranit svuj mozek a znicit nepritele, by se dalo napsat ve dvou vetach a ne dvou odstavcich.To ze je hra komplexni taky ctenari moc nepriblizi jak se to hraje,proste prazdny slovo.A zbytek recenze je jen plkani o nevyuzitem potencialu.No nic...
  • Mohla by to být naprosto dechberoucí pařba. Fyzika a možnosti s hrou spojené jsou ohromné, ale to by ta hra musela být vyvíjena někým, kdo má o její vývoj skutečný zájem. Autor ostatně sám přiznal, že na hře pracuje jen, když chce. Takže...
  • Hlavně člověk se těšil na mise příběh a nakonec .... jedna generovaná kampaň .
    Konceptem tahle hra nadchne ... realtime worms ! K tomu fyzika , chránit si svůj mozek a nakupovat arzenál z orbity , rozličné mise (obrana pevnosti, zombie ...)

    No mulťák je jen v režimu hotseat , což se dnes moc nenosí a téhle hře absence online soupeření vysloveně uškodila :( Poslední beta se finální (skutečně ?) vezi dost podobala . Jen nebyly dotaženy podmínky vítězství a doufal jsem že to je díky obsahu stále hluboká beta (Asolutně nevvyužité těžení zlata a design základny, který nezapře hardcore perfabrikát )

    Takže Cortex command je super , až na ten obsah , až na tu cenu a celkově dojem že jsme teď mohli hrát něco většího
    • Tikov
      Jako realtime worms doporučuju staré Liero (s kamarádem na klávesnici je to asi nepřekonatelné)
      • walltar
        *14* To sme hrávali na základce o přestávkách na veřejných PC.
  • Nudíte se?Už máte všechny novinky zkouklé?Tak se pod kouknout na můj chanell a třeba tě něco zaujme natolik že mi potvrdíš odběr http://www.youtube.com/user/Blako197?feature=mhee
    • Jeziiis, ty ses tak trapnej, jdi se zahrabat *1*
  • Shania
    Hra má poměrně aktivní moderskou komunitu a nektere mody upravuji i ovladani, coz tahhle hra opravdu potrebuje.
  • jacks11
    co takhle recenze na Medal of Honor Warfighter ? té se asi nedočkáme *8* *8*
    • Do redakce ještě nedorazila ta "zásilka" od EA, tak nevědí jestli to mají chválit nebo kritizovat.
      • ucho
        koukám tobě už zásilka došla :)
        • Samozřejmě mě ju posílají jednou týdně z games.tiscali, abych jim tu chodil trolovat.
    • ales.smutny
      Dočkáte, ale my, na rozdíl od mnoha jiných, nechceme pominout takovou "malou" součást hry, jako je multiplayer... Který se prostě nedá posoudit po dvou hodinách hraní.
    • Warfighter je zkrátka sr*čka a kopírka codka a bf. 4/10 laciný šmejd... vhyodit a zakopat *3*
    • walltar
      http://www.youtube.com/watch?v=JOHyD49DaeA&feature=g-u-u ja co sem videl tohle video tak ju ani na nic nepotrebuju .... *1*
      • nj ale tam jde hlavne o multak a ten neni spatny, proste u her jayko CoD. BF a Medal slo hlavne o multak a ne o singl, proste pirati si zapari jen singl a pak to vsude hatuji, ale ti co si to koupi pari hlavne multak desitky a stovky hodin, takze asi tak
        • vlastik.plaminek
          Medal je o MP? Nebudu tě označovat za děcko, protože bych tím ze sebe dělal starýho fotra, ale ty asi budeš o dost mladší ročník než já.
        • walltar
          No tak hrával sem MW1 a potom World at war, ale že bych u toho vyrřel stovky hodin... a pochybuju, že moh bude lepsi.

          Já sem jenom nikdy nepochopil, proč se tím singlem vůbec zdržují ... stojí totálně zaprd a je tam k ničemu. Ale asi by jim bylo blbe si učtovat penize za reskin a par novych map a zbrani.
    • snad ne
  • walltar
    Cotrex command mě moc nebavil, grafika a koncept dobry, ale to ovladani a stavění už bylo nic moc.
  • *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit