Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, prave pro vas bylo vytvoreno "České velvyslanectví" na officiálních stránkách http://www.cossacks3.com/forum/index.php ! Pokud mate nejake dotazy nevahejte a navstivte nas!
  • Jednicka bylůa brutalne tezka a bylo to o hodinach a hodinach hrani. Tak do tohohle jdu. Mel jsem strach, ze se zapomnelo. Konecne to nekdo vytahl! Diky
  • Mart9
    Jen se zeptám, nebývala Cossacks tahovka?
    • Kozy
      Ne.
      • Mart9
        Díky, tak to si dvojku musím zahrát. Vypadá to jako strategie přesně pro mě.
        • XorxoxTalarius
          Dvojka je ale uplne o necem jinem nez byla napriklad jednicka, trojka se vraci prave ke korenum jednicky, jelikoz dvojka nebyla prijata hraci zrovna vrele
          • Mart9
            No já vim, že už jsem v minulosti nějaké Cossacks zkoušel a vůbec mě to neoslovilo, přitom jak koukám na ten trailer a čtu text, mělo by to být boží. Byl jsem na tom, že je to tahovka, hrál jsem něco takového, kde se mi obrazovka rozdělila na několik polí a místo tlupy vojáků byl jeden velký.
  • jindra.veliky
    docela klidny tezeni i atmosfera v praci kdyz si vzpomenu na stovku delniku z jednicky na malym kousicku *1* doslova gulagy *1*
  • Kr.Pa
    Doufám v návrat lodí, ve 2 nějak chyběly.
  • Jsem zvědav ... poslední historická RTS která mě bavila byla Age of Empires 3 *1*
  • Inquisitor
    Kozáci jsou super, doufám, že to dopadne dobře.
  • chudáka zastřelí ho do zad a pak mu ještě sedlák rozšvihá hlavu krumpáčem :-D
    • Co bys čekal od rusáků?
      • Chléb a sůl?
        • Ani jedno nemaj ani pro sebe, tak to těžko můžou rozdávat.
        • walltar
          Snad pirohy a vodku ne? *1*
  • ju tak tohle bude pecka *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit