Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Tenhle styl jsem chtěl vždycky vyzkoušet.
    • Tak tímhle stylem byl Albion. Jen grafika byla hezčí a podzemí ve 3D.
      • lipkozzi
        Tak pockat. Albion bola a stale je herna perla, a porovnavat tuto hru trebars s Cthulhu saves the World je trochu nemiestne. CSTW som si presiel a chvilu som sa pri tom i bavil. Lenze oznacit tu hru pojmom "genialny" je viac nez prestrelene. CSTW totiz trpi prilisnou sablonovitostou a scenar celej hry postupuje podla pevneho vzorca -> nove mesto -> novy spolocnik -> novy dungeon - > boss a tak dookola az na koniec hry. Nie, ze by sme cosi podobne nezazili i v starych Final Fantasy, lenze uz aj tam (boli tie dungeony premyslenejsie a nedychala z nich snaha vymysliet co najvacsi labyrint, kde ak bol clovek perfekcionista a snazil sa najst vsetok loot, tak ho prechadzal hore-dolu ako blbec a nadaval na tvorcov. Samozrejme cim pokrocilejsia faza hry, tym zlozitejsie labyrinty a vacsia frustracia. Nehovoriac o 0, slovom nulovej sanci odklonit sa od hlavneho questu a urobit si nejake nepovinne questy a ziskat tak lepsie veci/spelly ci cokolvek. Netvrdim, ze by ta hra bola odpad. Pribeh sa dal, konverzacie tiez usli a velmi sa ceni vsetka snaha o retro-rpg. Lenze ta sablonovitost je prilis ubijajuca a ja si na rozdiel od akehokolvek dielu FF neviem predstavit, ze by som si CSTW zahral znova. Co sa tyka inych retro-rpg-like hier, ktore vysli v poslednej dobre, priznam sa ze som ine neskusil, ale vzhladom na to ako je CSTW oproti ostatnym hram ospevovane, tak to radsej ani skusat nebudem. Zial video z tohto clanku mi tiez neukazalo nic, cim by nebolo CSTW a moje ocakavania voci tejto hre su na urovni mrazu. Velmi rad by som sa nechal prekvapit, len ak si odmyslime vtipne konverzacie a situacie ktore mozno vzhladom na pouzity franchise ocakavat, vidim to znova iba na nastavovanu kasu.... neohriatu, neochutenu, nudnu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit