Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Ještě na pc a bude velká dobrá ! 😉 i když se přiznám bez keců tohle není můj šálek, hrál jsem jen Crash bash a pak nějaký na X360 což nebylo nic moc... prostě mě podobné frustrační hry nikdy moc netáhli.


  • recenze fajn ,  ale toys for bob nejsou žadný nováčci  (1989) neznámé studio ?(STAR CONTROL)  , když se  activison spojily s vivendy tak tfb stvořily  franchise Spyra (1998) ,Aktualně  se podílely  na  remasteru 1,2,3, i CTR , i spyra trilogie ,

    Ovládání by mohlo být přesnější stim dost nesouhlasím , o proti klasickým crashum ktery sem prošel xkrát se všema diamantama,je 4 o dost jednoduší pravě díky  pomocním mechanikam(double jump)  které vychytavají nedostatky z minulych dílu ,  nestane se mi že bych něco nestrefil protože pod sebou vidím   žluté kolečko   a vidim presne kam skaču ,Jako předchozí díly je celá hra o muscle memory  o proti minulým dílum sice trochu  méně ale poslední 2 zony už dají zabrat i extremním tryharderum pokud dělají jednotlivé lvly na 100%

    mě se přehnaný nezdál žádny z lvl   spíše navopak o proti klasickému crashovy a to myslim  samoždřejme 100% colectibles , komplikovanejší sou flashback tapes ty sou pro pravý  gurmány a ja se u nich zpotil skoro jako u  prvního crashe

    • maros.goc

      vypni si to žlté koliesko

      • Kvůli tomhle příspěvku jsem musel na překladač.

        Ale on píše o tom že není složitější skákání, když máš možnost usnadnění kolečkem. Proč by si ho vypinal? Mám ho taky zapnutý. Přijde mi zábavnější vědět, kam crash dopadne, než odhadovat z občas nešťastné kamery, kde je mizerná perspektiva. 

  • maros.goc

    "Ve chvíli, kdy se některým kolegům z branže nedařilo projít úrovní ani po stovkách úmrtí, je zřejmé, že v tom nejsem sám."

    zvládol si to? tak v čom je problém? :) však hru máš na to, aby si ju hral, aby si sa prekonával a nie prešiel za 1 deň a odhodil ju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit