Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neodolal jsem a staženo. Teď jen dohrát Ghosta, pak důkladněji prolézt Dreams VR a snad bude čas na tohle a novej Superhot (neberte ho, když byl pro majitele jedničky zadara) - Ale tohle asi nebude dlouhá hra, tak snad se stihne, než vyjde novej Wasteland :-D

  • exoslav

    Amanita u mě skončila po předělávce barvy Chuchela.

    • No jo. Jenže oni to měnili přesně kvůli lidem jako jsi ty (lidi co řeší barvu hlavní postavy). Až s tím dáte pokoj, nebudou to muset vývojáři řešit.

      • exoslav

        Tak to je opravdu vtipné, protože já jsem určitě barvu hlavní postavy neřešil a v té původní černé jsem neshledával nic rasistického :D Naopak, všichni ostatní, kdo křičeli, že ta černá je rasistická, jsou ti největší rasisti. Bohužel Amanita se podělal z křičícího davu levičáků a tím u mě skončila. Moje peníze už neuvidí.

        • "já jsem určitě barvu hlavní postavy neřešil"

          A přitom u tebe Amanita skončila po změně barvy hlavní postavy. Takže ano... barvu jsi řešil. Jen jindy a jinou než ostatní. ;-)

          • exoslav

            Ano, ale prvně mi barva nevadila, a těm kdo vykřikovali, že jim to vadí, tak jsou sami rasisti.

            • twicer

              Takže kvůli jednomu směšnému ústupku aby zbytečně něčeřili vodu citlivým mentálkům kteří by mohli negativně ovlivnit prodeje hry, zanevřeš na všechnu další kvalitní tvorbu od férových chlapíků který tomu dávaj srdíčko. 

              Bravo, fakt si jim to nandal, ale jinak to krásně vystihuje proč tyhle kraviny musí řešit a trávit tím svůj kreativní čas :)

              • exoslav

                Reakce na příspěvek:

                "...ale jinak to krásně vystihuje proč tyhle kraviny musí řešit a trávit tím svůj kreativní čas" - Jasně, musí to řešit kvůli týpkům jako jsem já, kterým původní černá barva nevadila, byli zticha a hru by si klidně koupili. Ale potom si někdo otevřel hubu a začal křičet, jak je to rasistické, protože pro postavu je použitá černá barva! :D 

                • twicer

                  Reakce na příspěvek:

                  Myšleno tak, že tou plamenou reakcí na tuhle změnu, budou v budoucnu třikrát rozmýšlet každou výraznější úpravu, ikdyž jim to přijde z kreativního hlediska jako naprosto logický krok kterým by neztráceli více času než je nutné, jen aby nerozlítili část potencionálních přecitlivělých zákazníků.

    • Wizard

      Na Aktualne.cz vyšel rozhovor kde se o tom Jakub Dvorský zmiňuje, doporučuju přečíst celý článek.

    • yeniczek

      😂 Tos jim to nandal.

      • exoslav

        Já vím, jsem na sebe hrdý :) 

  • OmarKarib

    Vítej, Pavle, super tě zase číst a paráda že na Games! 

  • iso9002

    Vítám Pavla na games.cz!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit