Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když je to remake, to budou recyklovat i tu mapu? takovou pidi mapu...

    btw. furt nechápu co vám vadí na novym patchi pro nfsw? mně to pěkně naboostilo lambo a forda plus jsem měl další díly :D
  • já se teda těším hrozně moc, snad z toho nebude sranec.. spiš me to táhne k forze horizon ale i tohle si zahraju :)
  • Krtecek-GT
    Ale jo, snad to tak špatný nebude. Akorát barvama to vypadá jako Burnout Paradise akorát s licencovanýma autama, kéž by tam byl tak hustej provoz jako v jedné části videa. A navíc, co tam dělá ten velkej Ford F150!?
  • Xcomik
    Je to tragedie zadny tunning a vzhledem k tomu ze to dela Criterion Games tak si dovolim tvrdit ze to nebude mit ani pribeh. Nechapu jak tohle mohly zaskatulkovat do znacky Most Wanted tohle je akorat Hot Pursuit ve meste nebo jeste lepe je to Burnout uz v samotnem Gameplay bylo jasne vydet jak tam ten manik rozbiji sve nepratele presne jako v Takedown modu. Po nedavnem zpraseni NFS World jejich super novym nejhloupejsim patchem jsme dostali mi enefeskari dalsi silnou podpasovku kurna kdyby tak Rockstar zacal delat Midnight Club i na PC tak bychom mi hraci meli aspon solidni nahradu ale tahhle jsme jednim slovem v pr.....
    • deridon
      přesně tak.. oni už berou jen staré názvy těch starých dílu a vůbec to s tim nemá nic společného a Criterion nemám prostě rád, co se týče NFS.. po pravdě ani ten Burnout mě moc nenadchl..
  • Slendrian
    trailer som dopozeral iba kvoli hudbe, osobne si radsej zajazdim po Liberty City ktore za chvilu vystrieda Los Santos :) GTA neni primarne robena ako zavodna hra a aj tak ma lepsi fyzikalny model a zaujimavejsie zavody, holt NFS uz davno neni to co byvalo...
  • blahorodie
    Podla mna dalsia ARCADOVA chujovina *11* pre 5-11 rocne sopliate deti
    • No a proč se rozčiluješ, když je to evidentně tvá věková skupina *6*
  • most wanted bez tuningu, a se supersportama? já myslel že tohle není další hot pursuit...
  • smejki
    Po Driver San Fran jsem seznal, že nfskové ježdění po mrtvém městě je gayné jak cyp.
    • Né že by Driver byl nějaký zázrák *3*
    • DusanMPupak
      Město v DSF považujete za živé díky přítomnosti panáků na chodnících, nebo ještě něčím dalším?
      • smejki
        že jsem benevolentní, i ty chodce bych oželel, ale doprava v DSF != jedno auto na šestiproudé silnici za 15 sekund.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit