Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • peaNutz
    Pecka :) ... budu se muset do CK už pustit ale nevím jestli bych to jako hráč TW série a Civilizace zvládal. Jen na pár minut sem si zapínal demo a dost mě to vyděsilo. Ale tohle ( hlavně zapojení judaismu) mě už asi vážně dokope k tomu si k tomu sednout a naučit se to.
    • Zayl
      Akorát si musíš rozmyslet kde a koho hrát.

      Hrát hraběte někde uprostřed francie je jednoduché a zábavné.

      Hrabě ve španělsku který má kolem sebe milion muslimů a žádnou velkou západní sílu která by mu pomohla ... je frustrující, občas ďábelsky těžké a zábavné, pokud se daří.
    • Inquisitor
      Není čeho se bát, ze začátku to vypadá složitě, ale v podstatě je to strašně jednoduchý. Celkově mi přide CK II jenodušší než třeba Europa Universalis i když u obou jde trošku o něco jinýho.
  • Škoda ,že cena za zkompletování všeho od Crusader Kings 2 je dohromady nějakých 2000 kč
    • Počkej na nějakou akci.
      Už jich na CKII (+ DLCčka) několik bylo a bude určitě zas.
    • Tojo, ale zase stačí si počkat na vánoce, já to koupil v červenci za 600kč i se starými bohy :) teď si počkám na vánoce a dokoupím i zbytek ( asi 6 dlc)
  • Edie
    tak kupujem že jo *4*
  • Zayl
    Skvěle. Ale doufám že to bude poslední rozšíření na nějakou dobu. Chtělo by to totiž prvně doladit ty předešlé.
  • Hmm, pokud to bude tak dobré jako staří bohové, jdu do toho! Osobně se asi nejvíce budu zajímat o řády. Docela bych si zaválčil za německý řád... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit