Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Crytek stále ještě existuje *1* ? Dost dobře nechápu, proč po všech těch svých "trhácích" nezavřeli krám...
  • Morraw
    To video teda nic moc zajímavého neukázalo, ale atmosféricky i herně (asi to nakonec nebude kopírka L4D) to vypadá opravdu zajímavě. Jsem moc rád, že to nakonec neumřelo, ale bojím se, že to bude mít malou komunitu tak jako tak.
  • other players.... jasně.. a odejít na safe spot.. jasně.. takže dark zone.. jasně.. takže další hra pro goony jasně.. tak nic no..
  • Nevím jak vám, ale připadá mi že ta grafika je dost bídná a to stopování se mi také moc nelíbí. To bude asi poslední záškub Cryteku před smrtí. Když nejsou kvalitní pracovníci, nemůže být kvalitní výrobek. *9*
    • Grafika je hodně hezká a může se rovnat k těm top hrám. Horší je to s optimalizací. Jede mi to průměrně 30 fps a jediné, co jde nastavit, je rozlišení, které bohužel ničemu nepomůže. To mám 1070.
      • Jack1947
        To je ještě větší hnus než jsme (ne)doufali *11* *12*
        • Možná jsem to přehnal. Při poslední hře jsem měl asi 40 a někdy to spadne na 25. Hrát se to dá, ale musí na tom zapracovat.

          Ale co je hlavní, hrál jsem zatím asi 5 her a jestli takový, jediný, způsob hraní bude i ve vydané hře, tak jsem fakt dost zklamanej a až je mi z toho smutno, jelikož ta hra má/měla strašně velký potenciál. Tohle by mě přestalo po pár hodinách bavit. *13*
          • Jack1947
            Hrát to jen pár hodin denně... ale pročč?!!
    • Jack1947
      Možná je lepší že neudělali další Crysis to by dopadlo, jo možná už je na čase přestat vymejšlet kraviny a odejít jak se řiká s gracií( kouskem cti, pokud ještě tedy nějakou mají) do herního důchodu.
  • Na tom jim už kašlu. Keye dávali youtuberům, tak ať si od nich pak prosí i o peníze. *3*
    • Ne-eeeee, podívám se na e-mail a co nevidím, přišel mi key. *1* *1* Už jsem ani nevěřil... tak to bude best game ever, díky hoši. *1*
  • Jack1947
    Nevím příjde mi to jako zoufalost... už od prvního oznámení...
  • TheGGG
    atmoška hutná, toto bych si zahrál
  • Je to poměrně nudný a alfa je úplně tragická po technické stránce, nevím co chtějí testovat, když se hráč stěží dostane do 1/10 a tam to pak stejně padá.
    • do 1/10 her..
      • Je pravda, ze asi takhle moc nejde testovat samotny gameplay. Vetsi masa lidi pro ne ale znamena vic logu, ktere si urcite nechavaji pravidelne posilat, takze pokud neni chyba vylozene jen na strane serveru, muze jakekoliv testovani pomoci vyladit system.
        • Nevím jestli se k nějakým logům dostanou, když většina lidi pohoří v zacykleným menu a podobně. Ale to je fuk, Cryteku teče do bot, tohle bude možná jejich poslední pokus a jestli odešli všichni technicky schopnější lidi nemají šanci.

          Abych jen nehaněl binaural audio je docela zajímavý.
          • tam je binaural? to je super.. ale to nestačí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit