Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Formát čtenářského gamesplaye není asi určen pro mě, přesto mu dávám znovu a znovu šanci, protože člověk nikdy neví a může se ukázat někdo, kdo mě opravdu zaujme. Protože je tu na foru chvála, přidám také opačný názor (kritiku v podání trolů neberu v potaz) - čistě subjektivní kritiku.

    Oceňuju odvahu čtenáře vylézt před kameru a oceňuju, že si našel ten čas a chuť. Za toto určitě pochvala a to je důvod, proč také tyto gamesplaye sleduju. Na druhou stranu prostě nelze přehlédnout, že člověk z games (pokud vím tak zatím pokaždé Pavel) někdy doslova musí zachraňovat situaci, jinak by bylo během gamesplaye dlouhé ticho a jindy (platí pro všechny gamesplaye s čtenářem) zase nastává doslova zamotávání se do vlastních slov, velká nekoncentrovanost až prosté plácání čehosi, jen aby se něco říkalo. Pavel dělá, co může, ale ne vždy to jde zvládnout, což chápu.

    Tento čtenářský gamesplay určitě nebyl nejhorší - dokonce bych řekl, že dochází k mírnému zlepšování vysílání tohoto formátu, přesto má dost daleko k profesionálním výkonům redakce a já si nemyslím, že je zase tak těžké hodinu mluvit o hře, kterou čtenář zjevně rád hraje. Navíc každý může vidět řadu gameplayů a inspirovat se. Myslím si a je to samozřejmě čistě můj subjektivní názor, že by to chtělo lepší přípravu. Pevně věřím, že se tento formát vysílání může ještě hodně zlepšit. U konkurence jde vidět, že i nováčci mohou natočit opravdu kvalitní gameplaye - je to o přípravě. Když už má někdo tu odvahu vylézt před kameru, měl by se prostě lépe připravit a jeho projev by měl být lepší. Přecijenom je to dobrovolná činnost čtenáře, který se o svém projevu domnívá, že je dost dobrý na to, aby se prezentoval veřejně a z tohoto důvodu se já nezdráhám kritizovat.

    Přesto všechno za ten gamesplay děkuju. Nebylo to nejlepší, ale nebylo to nejhorší. Možná se dočkám videa, u kterého budu konečně spokojený.
    • Thorleif_cz
      Děkuju za vyjádření, kritiku akceptuju a zamyslím se nad ní. *3*
  • TheGGG
    ale seká se vám ta hra seká, to i na xbone to běží víc plynule jak na tom vašem pc, proč si redakce nekoupí nějaký tři 1080 nebo tak něco...?
  • Ho! Bratr Erika Taberyho
  • Mám pocit, že už se trochu od minula zlepšil. Ale stejně mi připadal zajímavější ten chlapík, co si hrál na Robinsona.
  • Fajn host, fajn povidani.
  • Tenhle tam uz byl, takze palec dolu.
    • Zir074
      Rádi tam příště uvidíme vás.
      • 2 Zir.....GamesPlay kde by byl jako host tvůj avatar a ještě k tomu stejně naloženej :-D.....na takového hosta by Pavel nikdy nezapoměl
      • TheGGG
        jen to ne, nechcu vyhodit novej monitor z okna...
  • Amylee.Anderson
    Tak už to přejmenujte na Hodáčův gamesplay, ne? :D
    • Thorleif_cz
      Byl jsem zinvestigativován! *1*
      Edit: Já vůbec nečetl ten popis videa... Provalili mě. :D
      • Diky za ucast. Ale uz stacilo.
        • Blue.Shark
          Možná nastal čas zaměnit "o" v tvém nicku za "l".
        • Jdi uz do p*dele, Bobiku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit