Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • restore
    Aky ma Ondrej nick na jajjun? Nech aspon viem o koho ide.
  • Dobrý den,chci se omluvit týmu co vytvořil tu to hry tím že je nepodpořím a hru si nekoupím.........Nemůžu za to že tu hru vydají v ČR bez Češtiny.......kdo se v tom má vyznat ani slovíčka jako blue a dog nebo že He je j jiném čase was :-D do že někdy píše doing....tudíž Angličtina ze střední vám nepomuže......na to je slabá......Češtinu samo sebou udělaly až když hra byla rok stará.......A využil sem i toho že nesnáším Steam....tudíž sem si hru stáhnul a češtinu sem si taky stáhnul ale Steam verzi......:-D
  • No konečně.....Já sem vyrůstal na podobné hře a to byla Total War....nejlepší serie byla Empire....i další díly byli dobré Mediveal,Shogun,Rome,Napoleon........Bohužel jako PC hráč si hra vybírá mě,jelikož jako PC hráč hraji hry jen v češtině.....tak jako knížku čtete česky tak jako film vidíte v češtině jak dabing tak i titulky....tak já mám hry v češtině tudíž hraji převážne hry co jsou známe,to znamená že jejich vývoj stál skoro tolik peněz co reklamy na tu hru byli :-D :-D Sem to příde až když v USA rozhodnou že to bude známá hra........Bohužel dnes ty hry co byli dobré a známe jako třeba CoD,Assasin,poslední díl BioSchocku,Crysis tak dopad hrozně....ted to vypadá i na Far Cry.......ty hry byli dobré dokud ten název nezačal vidělávat.....ted to vychází každý rok a je to horší a horší třeba Asasina sem hrál za Altaira a Ezia......ted už bude tak 11 díl........příběh je už uplně o ničem a grafika je od druhé dílo stejná.......:-D :-D :-D

    Jasný vím že tu jsou hráči kde jím to nevádí jelikož si umí přeložit že slovo USE znamená v CoD otevři......:-D :-D Věřím tomu že znám víc příběh,lepé sem ho pochopil a zaznamenával se i to méně duležité ve hře jako třeba GTA V...........Ted ale co hold mám konzoly...tak přestanu hrát GTA hru co hrají od roku 1999-2000?? :-D :-D si se co?? :-D každý ti o té hře řiká to samé....:-D
  • Opravdu vyborne pripravene!
  • Doufám že se tenhle host ve studiu ještě objevi, nejlépe s nějakou další hrou od Paradoxu
    Edit: Sorry, kdybych dokoukal do konce a pak teprve psal, mohl jsem si ty kecy odpustit *3*
  • jack
    BSOD *1* *1* *1*
  • Výborný host a výborná. Rétorika dotyčného hosta byla úžasná. A hra samotná, to je zkrátka Paradox :)
  • Simulovat každého jednotlivého člověka na planetě je šílená myšlenka. A chtít na tom postavit fungující makrosimulaci, ve které dávají smysl i globální události, je úplně na hlavu. Za takové myšlenky máme Paradox rádi.
  • VicII je velice dobrá a hratelná strategie z období industrializace. Nejvíce na ni obdivuji variabilnost tažení, což dává možnosti když dohrajete za nějakou frakci můžete začít znovu a úplně jinak. Velice mne to baví a hry od Paradoxu považuji suveréně za nejlepší svého druhu. Jinak nesmím zapomenout na češtinu, kterou tvoří komunita hráčů a chci jim tímto poděkovat.
  • strategie od Paradoxu me naprosto okouzlily uz EU1 a od te doby jsem hral vetsinu. Ano, zboznuju vsechny ty tabulky, provazanost kroku, vliv na skoro vsechno. Vyborny gamesplay, jde opravdu videt, ze tomu rozumi a ma to zazite. Je to tak, ze se clovek stale uci v techto hrach. Neni to jednoduche, ale lide, co maji radi tento hard core styl strategii, to opravdu oceni. Victorii 1 ani 2 jsem nehral, ale urcite si V2 zahraji a uz ted se moc tesim :-) navic, kdo ma rad historii, mezinarodni vztahy, uzije si to maximalnne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit