Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Meow
    Za tohle moc díky , když nebude kdo, klidně pozvat tohohle čtenáře znovu *4*
  • tenhle letsplayer je super, ale mohli jste dat šanci novým
  • ahoj psal jsem na podcast že bych se přihlásil o Mordheim city of dammed v rámci čtenářského letsplaye a možná bych zároveň vnesl trochu světla do univerza Warhammeru (v tomto případě se však jedná také o Mordheim což je sice část světa Warhammeru ale je to oddělená čast.) pokud by byl zájem a náhodou byl můj email přehlédnut klidně napište . email : Mira.Fuciman@gmail.com . ve hře mám hodně přes 100 hodin tak to snad nebude ostuda ;) a zároveň pokud má někdo zájem dát si partičku podle mejlu mě určitě na steamu najde , Hezký den přeji .
    • DekkerDave
      Já jsem zase přemýšlel o Planetside 2. Mám v něm skoro 1000 hodin, takže myslím, že už o tom něco vím. Jen jsem línej do tý Prahy, nebo kde to vůbec je, jet. A to to mám jenom nějakých 100 kilometrů *1*
      • Zkus se hecnout a zajet tam.Rád bych se taky mrkl *3*
      • Meow
        Na tohle bych se taky rád kouknul :-)
      • to by bylo pekne,
        Planetside 2 by si zaslouzil letsplay s nekym, kdo ho dobre umi a zna :)
    • Sr_Lobo
      Tak to doufám, že te vemou protoze bych to moc rad videl od nekoho takhle kovanýho v tyhle hre.
      EDIT: zapomel sem podekovat Martinovi (A Pavlovi jakozto "Support passive bardovi" :) za kvalitní hru dneska, ten Wizards Tower sme slusne dojebali, ale aspon, ze ten Smuglers run se povedl *3*
      • Děkuji ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit