Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    zas nějaká plastiková omalovánka jak minule?

    • Bobrkola

      Já bych taky bral, kdyby vycházely nové strategie v realistické grafice ;). Ale když nejsou, tak se spokojím i se stylizovanou grafikou, pokud je hra jako taková dobrá ;).

    • Jack1947

      Přijd něco zahrát ty , rád bych se pobavil nad tebou a tvým vkusem 😀😉

      • TheGGG

        kdyby se mě chtělo trmácet přes celou republiku, tak zahraji wargame red dragon... úžasná RTS, ne jak tyto kajdy

        • Morlang

          Uhm, úplně si pamatuji jak jsi mohli své jednotky v tebou zmíněných hrách ovládat v "reálném čase" :D

          • TheGGG

            wargame red dragon samozřejmě RTS je, asi nevíš o čem mluvím...

            • Morlang

              Shit, máš recht, já myslel, že myslíš staré browserové strategie Wargame a Red Dragon. 


              Jsem starej.

        • Jack1947

          Nj nejsi z Prahy , kdyby ses nemusel to bys fakt přišel ? tomu se mi ani ostatním věřit moc nechce takže bejt to někde poblíž Brna měli by tě jistíého ? teday po domluvě 😱😯

          • TheGGG

            no pokud mě to zaplatí... 

            • Jack1947

              To je doufám vtip ? Za trotlení bys tady nechtěl taky platit, já teda ne. ( teda kdybych trollil jako ty na téma Blizzard ;)

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                no snad tam ti lidi nechodí zadarmo wtf?

                • Bobrkola

                  Reakce na příspěvek:

                  Jop představ si, že tam chodím a hraju zadarmo, abych lidem ukázal (z mého pohledu) zajímavé hry.

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Je to čtenářský Gamesplay - Ty lidi tam příjdou se svou oblíbenou hrou jako hosti, nikdo jiný by nehrál a je to baví jsou to lidi z internetu a jsou rádi že můžou ukázat hru a zahrát.

                  To není PR to je čistě pro zábavu, nechápu jak se můžeš ptát na to že by někoho platily... Někteří lidé jsou vůbec rádi že mají možnost zde bejt nežištně peníze nejsou všechno!

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    jistě že peníze nejsou všechno, beru i diamanty, drahé kovy, převoditelné cenné papíry... ale zadarmo ani kuře nehrabe, to radši dělat youtubera a vydělat si balík

                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      Be my guest, jestli je to podle tebe tak jednoduché ? Já třeba bych asi YOutubera dělat nemohl nebo na Twitchy nemám rád veřejně se projevovat, a kdybych tam nebyl vidět dost lidí by to odradilo co bych streamoval...

                      Diskuse jsou něco jiného anonymní... Jinak pokud si myslíš že ti někde budou platit že příjdeš a budeš hrát hru... je vidět že prostě nechceš ale máš kecy na to že tu nehrají nic co tebe zajímá Prostě prd...

                      • twicer

                        Reakce na příspěvek:

                        " Já třeba bych asi YOutubera dělat nemohl"

                        No díky bohu..

                        • Jack1947

                          Reakce na příspěvek:

                          Potom ani netoužím oco jde ?

                          • Reakce na příspěvek:

                            A hele, tady je slez trollů. Bomba! Akorát teda s ohledem na vaši "argumentaci" trollů začátečníků. Máte se ještě hodně co učit, aby z vás byli opravdoví profesionální trollové.

                            • Jack1947

                              Reakce na příspěvek:

                              Slez trollů ? ted už se v tom úplně ztrácím, naučíš mě teda trollit líp nebo co máš za problém ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit