Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v prohlížeči firefox se přihlásím v pohodě bez problému
  • ravux
    Pavle, ciwe, udelej si neco s tema vlasama, prohrabni si tu ofinku aspon ;)
  • Fajn gameplay, hlavne zaver :-D ...ale to sa stava, aj v inych lepšich hrach...ďakujem.
  • MARTASLJ19
    Kde je gamesplay z Red Dead Redemption?
    • Ano Kde je gamesplay z Red Dead Redemption
      • Test
      • ringmancz
        v análech youtubu
        • Neni a nefunguje
  • Škoda že se čtenári opakují. Nepomohlo by kdyby se nektere gamesplaye točili offline?
    Ke hre: Já očekával že to bude spíš o pvp, ktere nebude instancovane a kde pujde o skill a ne o nejake statistiky (neco jako DayZ, ale bez definitivní smrti) a imo kdyby to iudelali takhle, o hru by byl vetší zájem a ani by nemuseli pridávat porad nový obsah protože lidi by se bavili sami.
    • Rejsek
      Nevím, styl DayZ není pro každého, byť by to bylo bez def. smrti. Sice jsem převážně pvp hráč, ale z toho, že by mě při počátečním pve 5x za sebou sejmul kemper, který to hraje o půl roku déle než já, má super kvéry a zrovna se nudí, bych moc nadšený nebyl. Jediné co Ubisoft posral, byl ten launch. Protože když srovnám to, co jsem o hře četl a slyšel po vydání a to co teď hraju, jsou to asi dvě úplně jiné hry. I kámoš, co to po relasu hanil, se teď ke mě přidal, když jsem mu popisoval své zážitky ze hry. Divi je pve/pvp mmo s prvky rpg, takže se bude vyvíjet. DayZ jse spíš real survival social test. Dost rozdílné koncepty. Ale oba mají svoje.
      • ten čtenar co to hrál to na začátku vystihnul dobre, nikdo pred launchem nevedel co to presne bude, ale grindovaci "rpg" a´la diablo čekal asi málokdo.
        Já bych takové pvp bral i s kempery a gankery, bylo by to hezky napínavé, kdyby to bylo udelané dobre. Predstav si v reálu válečnou zonu, taky bys musel prebíhat pres ulicu a kryt se aby te netrefil snajper. Já pamatuju wowko kdysi dávno, lidé gankovali, když jsem chtel delat questy musel jsem jít mimo cestu, schovávat se v lese, dávat pozor na známky cizí hráčské aktivity a bylo to napínavé a zábavné. Pak když jsem se vyleveloval, karta se obrátila a byl jsem to já kdo lovil jiné hráče *1*
        • Rejsek
          Nenech se vysmát. Každé mmo kde máš rpg prvky, itemy a staty, které se dají zlepšovat, je v podstatě grind. Některé více, některé méně. WoWko je grind, GW2 je grind, L2 bylo supergrind. Prostě se snažíš, abys na tom byl líp a líp. I DayZ lze ve finále napasovat do kolonky grind - chodíš abys našel lepší zbraň, hadry, nosíš matroš na základnu atd. Jde jen o to, co dalšího k tomu grindu přidáš. V DayZ se budeš plížit jako d*vka, aby tě někdo nesundal a lidi nebudeš moc potkávat. V Divi se můžeš permanentně masakrovat s ostatníma aniž by hrozila frustrace z permanentní ztráty equipu. Jak jsem říkal obě hry maji svoje. Lidi z toho asi chtěli mít DayZ protože to pořád ne a ne vyjít. Divi je ale pro trošku jinou sortu. Holt tomu tak je. Věřím, že pokud se bude Divi dařit, určitě se mapa rozšíří a přibudou další věci. Každé mmo prochází určitou evolucí.
    • P.S.:
      možná by stálo za to zamyslet se nad formátem, delat tyhle letsplaye pres web kameru a predtočit je dopredu a pak je pustit ze záznamu (víc lidí by se možná osmelilo a bylo by snažší se dohodnout na čase natáčení)
    • ono celkem o skill u pvp jde, pokud tak lze nazyvat i to, ze vis jaky build si postavit a odehrajes dost hodin na to abys vedel jak ho pouzit co nejefektivneji
      • Rejsek
        No....asi takhle....Lightweight M4 nebo LVOA-C/FAMAS a Alfa Bridge armor set + ulti pulse a na close range smažeš do 4s cokoliv co nema frontline build se štítem ;-) Meta build. Mrkni na yt. Řekl bych, že ho v dalším patchi asi nerfnou, protože je opravdu dost OP a lidi na to nadavaji.
      • ja se blbe vyjadril, myslel jsem o takovej druh skillu jaky potrebuješ treba v arme nebo BF multiplayeru
  • Lukass
    Uf, ta hra je brakova, ma hroznej gameplay. Ale host byl paradni, infornovanej a slusne mluvil. Klobouk dolu.
  • Lima
    Dobrej gamesplay. Mluvit plynule před kamerou a zároveň hrát je dost těžký a dnešní host s tím neměl nejmenší problém.
    • Jack1947
      Tak prý tu nebyl poprvé ale počtvrté tak třeba se to už naučil ( jestli tedy neuměl).
      • zdeeneek
        Je nějaká šance, že se naučíš smysluplně mluvit/psát ty? Prý tu nejsi v diskuzích poprvé.
  • Pořád bullshiting, ano není to vynikající hra ale pořád na několik hodin vystačí stejně tak Destiny. Kolikrát se stává, že dáte za AAA hru 1600,- a za 8hodin máte dohráno, tady máte aspoň jistotu, že to nějakou dobu vydrží.
    • Rejsek
      Jj, není vynikající, ale pořád je skvělá. Asi je to i tím, že jsem ji začal necelý rok po vydání, kdy už je celkem doladěná. Mám odehráno zatím cca 87h a rozhodně nekončím a to je za 8kil dost solidní porce zábavy. A i kdyby mě začala časem nudit tak na ni nadávat nebudu, za těch pár mrzkých stovek to stálo.
      • Jestli tě baví základní hra, tak survival je o level dál a lepší.
        Mám takovej pocit že celá hra měla původně fungovat jako survival ale pak se na to nějakej kravaťák podíval a domyslel si že by to nemělo prodejnost.
        Survival je to co bych si představoval od celý hry. Prostě feeling že jsem někde kde to jde z kopce, kde nejsou žádný zdroje a když už je někdo má tak s ním máte obrovský problémy(viz kolik % lidí je se vůbec schopných dostat do DZ). Klidně můžete strávit prvních 20 minut se základní pistolí a modlit se abyste neumrznul v -15 stupnovym mrazu. Je škoda že je tam ten časovej limit(nemoc která tě pomalu zabíjí) což samozřejmě dává ještě větší pocit nebezpečí ale podle mě to zabraňuje si ten mód pořádně vychutnat..
        • Rejsek
          Jj, ten už je v plánu. Žena se mě ptala, co chci na narozky. Když jsem jí řekl o season pasu do Division, zatvářila se trošku zklamaně, ale prý když je to mé přání... *15*
  • "Jak je na tom The Division?"

    nikdo to už nehraje ... nuff said
    • Jack1947
      Jo, zase bych se tam nachvíly vrátil kdybych se mohl na Uplay přihlásit... *7*
      • nastav si na Uplay anglictinu a mohlo by to prestat blbnout...me to teda zazracne pomohlo :)
        • Jack1947
          Jo to mi pomůže s tím dvoufázovým ověřením jo ? Nedá se to vypnout ani v nastavení musím sehnat support nějak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit