Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • připomina mi to duke nukem ! *14*
    • Jack1947
      Podobnost nebude myslím jen čistě náhodná ,tedy až na tu motorku.
  • Původní dvě Serious Sam hry fakt miluju, i ty HD remaky jsou moc fajn, ale žádným dalším hrám jsem nikdy nepřišel na chuť. Nejvíc atraktivní mi na té hře vždycky připadala ta zvláštní mystika, vždyť je to postavené na jedné z nejslavnějších konspiračních teorii. Ten pocit, že Sam je úplně sám někde ve starověku, navíc ve velice realistické grafice, ne jak ty hrozný omalovánky, co přišly potom. Sam tam neměl žádnou debilní vysílačku ani ho nezachraňovala helikoptéra. Přesunem do současnosti tu hru připravily o velikou část kouzla, pro mě tu největší. Ale to už se stalo dávno, tajně jsem pořád doufal, že by se mohl zase vypravit někam do historie a ono nic. :(
  • Opravdu velice kvalitní trailer, říká dost o tom, jak moc je ta hra pro toho vydavatele důležitá. Udělali by líp, kdyby k tomu žádnej trailer nedávali.
  • Trojka mě moc nechytla, ale dvojku si zahraju vždycky s chutí, v koo je to nářez. Su zvědav jak tohle dopadne.
  • Palec nahoru za to, že tam nebude Battle Royal mód *1*
    • az v dlc , kdyz zjisti ze si to koupilo dostatecne mnozstvi lidi
      • Jack1947
        Já si to tedy moc neumím představit vy ano ? *8*
        • hele jacku , dnes je mozne vsechno a rve se tzo do kazde druhe hry
  • Ta grafika se zasekla v roce 2011 ne?
  • A co Battle Royale, bude? *1* Jinak teda mě vždycky zajímalo čím ty věci vlastně řvou, když nemají hlavu...
    • Zůstala jim .... řiť ?
  • Jack1947
    Snad to bude lepší než Serious sam3 (což silně pochybuji) přitom Serious sam2 mě celkem bavil.
    • Ja mám zase opačný názor, dvojka oproti Seriuos Sam: TSE nič moc, trojka zase bavila.
      • Jack1947
        Mě první díl nebavil vůbec prostě tenhle styl her moc nemusím, je to aréna kde na tebe nabíhají nesmyslná monstra a vybuchují. Painkiller jsem taky pomalu nedohrál ( ale jo ten se dal navíc kůlomet byl parádní *5* ) to spíše ti další díly stáli za prd ale Battle out of the hell byla klasa. To mě bavilo mnohem více než první díl. Respkt Painkiller dobré než se to začlo opakovat Serious sam2 mě bavil právě proto že tam byl nějaký příběh.

        Serious sam3 byly zase jen arény které se museli vystřílet to se mi moc nelíbí.
        • To máš pravdu, ale pre mňa je to oddychovka po práci. Nijaký príbeh mi nevadí, atmosféra fajn, hudba super. A pyramidy mám rád, taže mne to sadlo :)
          • Jack1947
            Tak si cílová skupina což já evidenně bohužel nejsem :-/
  • michaliuz18
    smrdi mi tady open world
    • jamar28
      Nebude to open world, systém bude stejný jako v jiných hrách v sérii, jen budou mapy větší, psal to jeden z vývojářů v diskusi na Steamu.

      https://steamcommunity.com/app/257420/discussions/0/3288067088110712074/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit