Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevypadá to špatně, ale po Phantom Pain mi to asi bude připadat hrozně nudné.
  • Nemám ambice stát se profi sniperem, takže mě určitá míra arkádovosti žíly netrhá. Spíš mám strach, aby mapy nebyly moc malé a nepřátele moc hloupí. Ale kdyby se zadařilo, tak to pro mě má mnohem větší potenciál (aspoň v singlu) než všechny CoDy a Battlefieldy...
    • command42
      ono je to asi tym ze ten BF tam ten SP ma len ako doplnok :)..ale je fakt ziaden zazrak to nieje :)
      • To já beru a třeba u BF3 mám skoro dvě stovky hodin. Což ale neznamená, že bych si nechtěl dopřát i dobrý zážitek ze singlu
  • kdy bude konečně hra o sniperech a né o rambech s optikou?
    • zdeeneek
      Až bude hráče bavit plížit se půl metru půl dne a chc*t a sr*t si do kalhot.
  • Pravda rusko by bylo paradni a nake hezky rozsahle lokace.Jinak bych bral 1dil s grafikou 2 to by byla pecka nebo jsou nake dobre modifikace na 1?
  • Lawliet
    Škoda, že tu furt existuje "odvolat hledání". Kdyby tak konečně serža vyčlenil družstvo a vyslal ho pročesávat jím zvolené oblasti, takže by se třeba assassín musel potýkat stím, že některá místečka budou po prvním útoku zabraná vojáčky, kteří po něm budou pátrat.
  • Na hru se těším ale třeba z Ruska by to byla pecka --pořád samá poušt nebo tropy *12*
  • Pete.palis
    reálnost, nereálnost, jako oddychovka to bude super! *5*
  • BoB.2
    Jednička byla bomba.
    • Mato1987
      mne sa aj sniper elite v2 páčil, ale prvý diel je zatiaľ neprekonaný :)
      • Jack1947
        Sniper v2 byla takova pomalu COD fraska... 3jka vypada podobne, SNiperům a pomalemu pohybu na dnesni casy odzvonilo - jde se snipovat s mnozstvi efektu cim vic to boucha tim lip. *7*
  • Vypadá to skvěle, konečně bez zombíků.
    • command42
      neviem co mas proti zombie ? *16*
    • Jack1947
      To nebyla ani zakladni hra pouze jeji 2nepovedene mutace... teda doufam ze tam nebudou to by uz vazne sla hra rychle do rakve. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit