Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • you have great opportunity - you die...

    kazdopadne WTB,snad tam nebudu kojenecke a placuce sceny o tom,ako sa mal doma vojin dobre.
  • Jack1947
    Už mám předobědnáno *5* *14*
    • češtinka nic moc viď
      • Jack1947
        To jsem tam hodil schválně aby měl co luštit *14* *5*
        • aha, kolega kryptograf
  • Pete.palis
    Čtyři postavy, čtyři trailery, čtyři hodiny hraní...Seznamte se
    • ...s těmi, se kterými se stihnete jen seznámit.
    • Jack1947
      No jo vlastně 2hodiny je jen cinematic sh1t *7*
  • Zajímavé, že u Kingdom Come Deliverance jsou diskuse plné kritiky špatných facial animací a u nového výCall of Duty, které má asi stonásobný rozpočet ty špatné facial animace nikomu nevadí. Vždyť i Steven Seagal má pestřejší mimiku než ti vojáci ve videích!
  • Po těch nacistických černoškách v multiplayeru si tímhle u mě zpravili dojem, ty trailery vypadají bezvadně, ale přijde mi nemálo inspirováno v Brothers in Arms.
  • Jack1947
    Těmi postavami se trochu inspirovali v BF1 - kde jich však bylo trochu více nezpadali moc do příběhu.
  • OSA je osa zla USA - GB
    • Lukyz
      Já za zlo považuju aktuální OSA - Ochranný svaz autorský *16*
  • Už mi je těch bojujících a umírajících Němců a těch co se k nim přidali (pouze vojáků) líto :(
  • KDYSI BYLY ŠŤASTNÉ, PROTOŽE DĚLALY LIDI ŠŤASTNÝMI!!! Já jsem zase velmi nešťastný z těch přeřvaných reklam. Nemůžete je, prosím, alespoň ztišit na úroveň přehrávaného videa? Tohle je na zabití, nebo teda alespoň na AdBlock.
    • jo přesně, zato bych taky někoho odstřelil.
  • Americká hra, americká kampaň. Nevadí mi to, jen bych chtěl zase slyšet duo Kapitán Price a Macgregor :D Neustále řvaní Lads mi vážně chybí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit