Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn
    Promiňte mi za ty výrazy, ale já z tý Tricii Helfer s*ru. *1*
  • grafika des a hratelnost v mp jako pred 10 lety, singleplayer radš nehodnotím. jestli chcete zabavnou stretegii jdete do Dawn of war 2 Rretribution, a kdyby to pro vas bylo moc jednoduche tak treba Company of heroes jen ne tohle. dik
    • Haha, ty ses dobrej vtipalek :)))) Myslis takovou tu hru co ma vsechny mise na jedno brdo, kde nic nestavis, furt behas se ctyrma blbeckama a schovavas se za bordel atd. - fakt super, ses nejlepsi, miluju te!!!
    • Můžeš srovnávat Company of heroes a Dawn of war, protože to jsou koncepčně stejné strategie, ale nemůžeš s nima srovnávat Starcraft. A to že je hratelnost stejná jako před 10 lety je taky hloupej argument, protože každej kdo měl rád Starcraft, tak doufal, že hratelnost ve Starcraft 2 se podaří udržet aspoň na stejné úrovni. A to, že se starcraft1 hrál do vydání dvojky jen dokazuje, jak dobrá hra to byla a dvojka není horší. Já mám rád všechny 3 zmíněné strategie, ale nenapadlo by mě je takhle hloupě srovnávat.
    • Prosim ted jeste o tu o karkulce ...
    • Měl bys to tedy rozvést, když tu předkládáš takové názory.
      P.S.: mně se tedy grafika moc líbila. Každá mapa měla svůj vlastní styl a příběh. To bylo nevídané. Hezky barevná a vůbec ne stereotypní.
      • kostejnesmrtelny
        Copak nevíš, že barvy jsou špatný??? Omalovánky!!! Pro děcka!!! Aby hra byla dospělá, musí bejt maximálně ve dvou barvách, ideálně jenom v jedný!!!
        • smejki
          myslím, žes tomu dal malý důraz !!???_.......*&??$!!&*-"!!!!!!
    • Děkujem! Teď už můžeš jít.
  • "Pokud vám náhodou nestačily informace z textového preview StarCraft II: Heart of the Swarm a spíše než slova vnímáte obrázky a zvuky ..."

    To je zas obrat smarja. :) Snad kazdy normalni clovek vnima lepe obrazky a zvuky, nez slova, ne?
    #hnidopisstvi ;)
    • Ne vždycky se podaří, aby nick tak krásně seděl k uživateli...
      • MishKonn
        *1* Seriously killing it today, man.
  • A já bych řekl, že královnu Izshu dabuje ta samá paní jako Liaru z Mass Effectu.
  • jedine co ma fakt serie ....

    ze jej Tychus Findlay neustrelil makovicu na konci . Bol by pokoj a zadny HotS.
    • To by sa nestalo lebo by to nespravilo prachy $.$
      • kostejnesmrtelny
        Až ještě trochu vyrosteš, pochopíš, že na dělání věcí pro peníze není nic špatného. Říká se tomu "práce". *3*
  • Kerriganová je docela slušnej bad-ass...
  • Tak zase jeden zbytečný příspěvek... zjištěno, pochopeno a uloženo na hdd v hlavě *3*
    • Vo minutku :D
  • Možná už to zaznělo v nějakém dřívějším článku... nebo to bude tím, že jsem zatím nedorál SC2:WOL?!... Jak se jenom ta holka nacpala do toho oblečku ghostů? *4*... Neměla náhodou na zádech také pahýly křídel a celkově jinou konstituci? *2*... Na to jak byla predtím zergovská, je teď zase nějak moc lidská... pls zaspoilerujte mi někdo, jestli je řešení v předchozím dílu *1*.
    • smejki
      Frodo hodil do Hory osudu Prsten, který vládne všem, čímž zrušil Sauronovo hambaté kouzlo a Sarah se proměnila
      • Zasnu nad tim, co jsou schopny lidi vyplodit, at uz v podobnejch diskusich a nebo treba na youtubu :D..
        Vsechna cest, smekam chlape! :D
    • Těšit na další díl a nehrát předchozí? Na to se dá říct jen jedno .... fascinating :P
    • Tož oni aktivovaly na zergske mateřské planetě zařízení od Xel Naga. Všechny zergy to tam zabilo a jí to proměnilo na toto :)
    • Joha
      Dohraj WoL a dozvies sa. :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit