Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Tak co, také jste si odkutali svůj kus kostky v Curiosity, než vás to přestalo bavit?" Ne, vubec jsem nezacal a neni mi jasne proc by to vubec nekdo delal. Hezka ukazka ze lidi kteri se nudi budou delat cokoli. Pripomina mi to scenku z Monty Pythona, kdy uz nevedeli co dat do televize tak tam dali zaber na asi kilometr dalnice a lidi byli spokojeni ze se maji na co divat. Doufam ze to byl posledni experiment podobneho typu :-(
  • MickeyMutant
    "Hello NASA, has your silly little robot done anything today? nope. Has it changed gaming forever? no?"
  • Já bych si náhodou nějakou MMO ve stylu Black and White nechal líbit. (jen by to nesmělo dopadnout jako poslední SimCity)
  • MickeyMutant
    "Apologies to those upset that they can no longer tap on the cube. You can still tap the screen though, have fun."
  • XorxoxTalarius
    To je jak z nejakeho Sci-Fi (ted nemyslim Vsemocny Bruce) ktere jsem kdysi cetl, kdy nejakej borec dostal moznosti boha (na jmeno si nevzpomenu a urcite to byla povidka).
    Mam pocit ze to skoncilo obrovskou katastrofou a zkazou ... jelikoz v te povidce si buh vybral strasnyho idiota (proc uz nevim), kterej nemel o nic zajem a nicemu nerozumel a tak se nudil. No a s te nudy skodil, jelikoz mu to prisla lepsi zabava nez nekomu pomahat, jelikoz mu to prislo prilis pracne. Takze holt ve hre Godus bude znudeny osmnactilety superbuh kterej bude z nudy tyrat hrace ... No mam obavy ze v tomhle pripade plati ze "Na kazdou svini se vari voda" a "Bozi mlyny melou pomalu, ale jiste" a tohle se P. M. velice vymsti :D
  • Mortuus
    Molyneux is out of his room! Why is he out of his room? He is supposed to be in his room!!
  • ty voe, "tak za maly poplatek budes opičkou... ehm bohem v naší hře." By me zajimalo, kolik hodin pracovniho uvazku tydne bude mit napsano ve smlouve, to je live changing moment, dostal praci :)
  • no tak jestli teda výhra je zásadní podílení se na hře a k tomu nějaký ten příjem z prodeje nebo tak něco (to stejně neni tak důležité).. ale hlavní je to se podílet na takové hře... Tak to bych bral mnohem víc než nějaké auto nebo něco... To by mohlo dobře nakopnout kariéru v herním průmyslu... to by bylo ůžasný...
  • Peter Molyneux v oficiálnom rozhovore: Curiosity hralo milióny hráčov skoro rok.....v hre, ktorá má 500 000 stiahnutí ju hrali milióny, no dá sa toho šaša vôbec brať vážne???

    Práve sa sám odrbal a dokázal ako len klame až sa mu z huby práši.....keď Godus vyjde už nikoho nebude zaujímať, čo mladý vyhral....keby mu tam teraz dal poukaz na 100 dolárov, tak ho každý zvozí pod čiernu Zem, že aká je lakomá....
    • zdroj?
      • a ten rozhovor je tu: http://molydeux.tumblr.com/post/51417135141
        • Kámo, ale Molydeux je parodie na Molyneuxe.

          https://twitter.com/PeterMolydeux
      • Co zdroj? Vsak na google play mas pocet stiahnuti 500 tisic+ tam je a on trepe o milionoch....
        • JohnyTheZik
          http://ozhouse.org/wp-content/uploads/2012/09/double_facepalm.jpg

          Uz dlouho jsem nemusel double facepalm pouzit, ale tohle je teda jinej level failu.. Dokonce hned dvojitej..
        • Tak to jo *5*
        • smejki
          kristepane
  • God was tired, so he put Peter Molyneux in charge and he put Bryan Henderson in charge :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit