Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • clovicekO

    Ať to bude jak to bude, bude to skvělý. Cyberpunk jsem předobjednal na gogu, ať jim jdou všechny peníze. Ještě jim stále dlužím na Witchera, kterého jsem koupil se slevou.

  • Jack1947

    To mě netrápí, jsem si jistý že bych to znovu hned nehrál 🙂

    • A kde to koupíš jacku? 

  • což je asi dobře, protože Zaklínač 3 mě někde od Skellige už celkem nudil, takže jsem začal ignorovat otazníčky na mapě. Udělat větvenou hru je těžké, dobře to uměli Obsidiani třeba ve Fallout NV nebo Alpha Protocol

  • Wolfcastle

    hmm to je pro mne spis spatna zprava ja si chci uzit jeden dokonaly pribeh a ne 100+1 variant toho sameho a popravde travit stovky hodin jednou SP hrou no kdo na to ma cas???

    • Však nikdo neříká, že to musíš hrát dvakrát. Klidně si užij jeden dokonalý příběh, ne?

      A to druhou poznámku moc nechápu. Na jednu stranu je pro tebe špatná zpráva, že je to kratší než W3, na druhou stranu tam nechceš ztrácet stovky hodin?

      • travit stovky hodin jednou hrou nebo travit stovky hodin deseti hrama...ve vysledku je to casove to same :D

        • Ne vždycky. Protože ono někdy ta desetihodinová hra má deset hodit zábavného obsahu. Zatímco ta stohodinová má taky deset hodin zábavného obsahu a dalších devadesát uměle natažených nějakým grindováním, backtrackingem copy paste aktivitama po procedurálně vygenerované mapě a kdo víc čím ještě.

          V takovém případě je těch deset desetihodinových her mnohem lepší volbou (minimálně z pohledu trávení času. Z hlediska financí to může být náročnější volba) Raději pět her jako Outer Wilds, než stovka hodin v No Mans Sky...

          • tak to, ze je nekdo masochista a hraje 100hodin hru ktera ho nebavi, to uz je jeho problem

  • "podobně jako třeba v Detroit: Become Human, ale ještě rozmanitější."

    No tak to chci vidět. Protože Detroid je snad jedna z nejrozvětvenějších her. (snad první, která se opravdu větví). A to je to relativně krátká čistě příběhová záležitost. Takže nad slibem, že velké dlouhé RPG to dotáhne ještě dál, maličko pochybuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit