Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    Třeba se jednou dočkáme něčeho, jako se dočkal Fallout 2 u Falloutu 3 a NV.
  • Lukyz
    Těšim se na to ukládání!!! *1*
  • Jediný co mi na Shadowrun vadilo: byl ten debilní koridor, tak doufám, že tohle bude mít více prostoru na prozkoumávání
    • je otazka, jak moc se v tech jejich "runech" nosi nelinearnost, jestli tim nejsou svazani

      nicmene, taky bych ocenil vetsi volnost, pak uz to bude uplne bez chyby *5*
  • Vypadá to pěkně. Škoda, že nemusím urban fantasy...
  • Co bych chtel:
    - alespon tak dobrou atmosferu jako v puvodni kampani
    - daleko vic dialogu, roleplayingu, adventurovani, rozhodnuti
    - mozna prekopat system checkpointu/map, kdyz jsou cele "nepratelske"
    - delsi kampan
    - strileni je mi fuk, klidne stejny
  • Schvalne nehram vanillu, cakam len na toto pretoze odmietam hrat s tymi stupidnymi checkpointami..

    Nech to tu uz je..
  • tohle by vzhledem ke kvalite prvni kampane melo byt zadarmo..
  • KIMCID
    svět Shadowrunu je užasnej (knihy a hry na hrdiny) bohužel moje En je tak moc špatná že o PC hru jsem ochuzen. *9*
    • Idealni prilezitost se ANG naucit, vecina me generace (80-90) bez okolku prizna ze se ang naucilo kvuli hram ktere uzmuli na disketach a chteli doma hrat a tak prisel na radu slovnik a jedem. Napr hra vikings, bylo nutne si precist instrucke ke specialni schopnosti jedne z postav, neslo bez toho jit dal, po 20pokusu prisel na radu slovnik a slovo po slove, od te doby znam slovicko charge :) A to nemluvim o internetu, to uz je i pro novejsi rocniky paradni skola (MMO atp)...sice to zacina nadavkama atp ale casem z toho je solidni zaklad pro anglictinu :) (wtf are u doing stupid piece of sht...) :D
      • KIMCID
        Když jsem v roce 1980 začal jakožto pětiletej hrát hry bylo to jednoduché.PONg ,pac man,Bomberman mě ničemu nenaučil.Teď to jde o dost hůře.
        • Na to je jednoduchej recept: Nebud starej!
          • Lawliet
            Na to je jednoduchej recept: Nebuď blbej!
    • Kallessin183
      Tak trénuj, papírový SR hraju už pár let, dohromady kolem 30- 40 postav a minimálně stejně tolik světů a počítačová hra Shadowrun je přesě taková jaký by SR měl být... doporučuju na 100%...
      • KIMCID
        přiznám se že mě to už moc do hlavy neleze.snad až se budu učit s dcerou se to zlepší.holt někomu je dáno někomu ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit