Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co se týče "craftění", tak bych řekl, že autoři budou chtít, aby si hráči mohli sestavit úplně novou zbraň z určitého počtu součástek, konkrétně zřejmě rozvedou systém již z Borderlands, prvního dílu, kde byla každá zbraň složena z: hlavně, těla, pažby, mířidel, zásobníku. Každá součástka měla několik variací od různých "firem", které byly ve hře, což znamená, že každá součástka měla ++ a --, které se po složení sečetly a vyšla konečná zbraň s určitými vlastnostmi, tento systém také neumožňoval, aby hráč narazil na absolutně stejnou zbraň často.
  • Mno koukam, ze IGN vyslo s podobnyma vysledkama jako games.cz:)...nebylo by spatny,kdyby byli stejnyho nazoru i autori:).
  • Raziel_cz
    Craftování... Jenom to ne! *13*
    • A proč ne...ty chceš mít méně herních prvků? na netu je plno freeware her které nejsou složité tak: Enjoy :D
    • proc ne?
      • Raziel_cz
        Protože je to děsná nuda.
      • Když jsem si přečetl to o craftění, tak první věc co mě napadla bylo, jak Brick běhá po skládce a sbírá kytičky, aby z nich mohl udělat lektvary :D Trošku přitažené za vlasy, ale stejně se mi prostě craftění do Borderlands nehodí
        • rancor1223
          Taky se mi to nelíbí, Borderlands je o náhodnym sbírání předmětů ne o jejich tvorbě. Jedině něco ve formě permenentního vylepšení jedný vlastnosti, třeba jako měl Torchlight.
    • Mahcake
      Myslim, že to spíš mysleli jako úprava zbrání...ne přímo vytváření.
  • No, to brnění neni špatnej nápad.A to craftění bych viděl spíš na přestavování zbraní, třeba najdete zbraň s lepší optikou, tak si ji přimontujete na svou dosavadní.
    Jináč bych uvítal více partů ke zbraním, a taky přidat více speciálních zbraní. Postavy by mohly zůstat 4, ale přidělal bych možnost více aktivních skillů(nazačátku výbeř mezi tou či onou) Jináč Pandora by mi nevadila.Mě se to prostředí líbylo. *3*
    • No tak to přestavování zbraní jak to říkáš ty snad ne. Že bych našel zbraň s perfektní optikou, jinou s velký zásobníkem, pak rychlopalný kulomet a vyberu si z toho součástky a vyrobím superzbraň? To asi ne.
      • Tak jasný, šoup bych tam nějaký omezení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit