Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species

    Pry "hry" :D


    Snad se rakovina nerozsiri i na PC :(

  • Waclavka

    To je dobrá zpráva.

  • I kdyby byly všechny hry na všechny systémy, stejně bych hrál na konzoli. Je uživatelsky nejpříjemnější. Nemám rád, když je už jen obyčejné spuštění hry samo o sobě hrou...

    • Lukyz

      Jakože dáš koupit, instalovat, počkáš a stiskneš hrát?

      Jak je ten proces rozdílný od konzole? 😅

      • Chybové hlášky, nekompaktibilita, padání do systému. Ne díky, žiji vě 21. století, tyhle starosti řešit nechci...

        • Veskoslav
          Tak to jsi mamlas, že něco takového máš. Jestli mi na pc za poslední roky nefungovala jedna hra, tak si ještě nedokážu vybavit jaká...
        • radim.zaty

          Já se divím, že člověk, který neví, jak se píše slovo kompatibilita, dokáže vůbec zapnout konzoli.

        • Pixie

          To je zajímavé ,že mě se tohle neděje už několik let. Doba pokročila.

  • Mart9

    Tak to mě mrzí. Čím více PS exkluzivních her, tím lépe. Je to pak znát, když je vyvíjená pro ten konkrétní systém.

    • Kompost

      that was profoundly stupid...

      ked vyvojar chce a venuje tomu co i len trocha snahy tak to moze behat na vsetkych platformach v absolutnom poriadku. je snad na zakaznikovy kde sa rozhodne si to kupit, nie aby niekto umelo vnucoval to ci ono.

      • Mart9

        Je podstatný rozdíl, jestli 100 lidí pracuje na tom, aby hra fungovala na PS4 a nebo jestli 25 lidí pracuje na verzi pro PS4, 25 na verzi pro Xbox a 50 na tom, aby hra nějak fungovala na různých konfiguracích počítačů.

  • Pixie
    A víte že jsem za to rád? At takových firem přibývá. Nesnáším
    exkluzivity na určitý typ platformy. At si neberou zákazníka jako
    rukojmí, ale at se snaží si ho získat něčím jiným. Například výkonem,
    ovladačem nebo něčím jiným, co já vím.. Ale hlavně at nás nenutí si
    kupovat a vybírat konzoli jenom k vůli tomu ,kde mužu co hrát. Ve finále
    pak musím vlastnit stejně obě platformy nejlépe :( Tak takhle fakt už
    ne... Jsem pc hráč a opravdu si nechci kupovat konzoli ( at jsou mé
    důvody jakékoli) k vůli exluzivitám na PS, které bych si rád zahrál.
    Snad se doba začíná měnit
    • Ono to není tak černobílé. Na jednu stranu je dost na houby když si na některé platformě nemůžeš něco zahrát, protože je to jen na jiné. Nebo že musíš mít doma třeba čtyři platformy, pokud nechceš být omezen.

      Na druhou stranu právě ten boj o zákzaníka (i ve formě exkluzivních her) je to, na čem zákazník vydělává. Jsou to často špičkové hry, do kterých majitel platofrmy nalije hromadu peněz, které považuje za marketing. A které by v jiném případě v budgetu scházely. Asi těžko by Sony podporovala studia jako Naughty Dogs nebo Santa Monica, pokud by pak ta hra vyšla od PC přes Switch až po Xbox. Takže svět bez exkluzivních her by nevypadal tak, že by ty hry vyšly na všechny platformy, ale na žádnou. A co je lepší - možnost si ty hry zahrát aspoň na jedné platformě, nebo když nevyjdou vůbec?

      Je to znát na PC hrách. Tam podpora "exkluzivních" her schází a narovinu - kdy naposledy vyšla nějaká PC only hra v kvalitě God of War, Spiderman, Zelda?

      A poslední věc - když nebudou exkluzivní hry, tak bude mít smysl vlastnit jednu jedinou platformu (nejvýkonější) a ty ostatní krachnou. Pokud krachnou, z jendé se stane monopol. A to by bylo pro hráče stokrát horší, než pár exkluzivních titulů.

      • Pixie

        Kvalta her se nezlepší tím, že budou exluzivní jen na jednu platformu. Exluzivita třeba na pár měsícu mi nevadí ,když už to musí být. Ale nechci být rukojmím firem, kterým jde o to , abych si musel koupit jejich konzoli, kvuli pár hrám. 

         Záleží co je pro vývojářskou firmu důležitější , jestli prodej her ze všech platforem. Nebo zaplacené dotace od výrobce jedné konzole.

        Konzole nekrachnou k vuli tomu, že nebudou mít stále exluzivity.To by Xbox dávno pohořel oproti Sony. Stejně k tomu pomalu směřuje herní trh a časem se tak stane. Alespon budou muset mezi sebou soupeřit kvalitou výkonu a software konzole a né hrama které mají nasmlouvané s někým jiným.

         Zatím na to doplácí akorát zákazník. Je nucem firmami si kupovat pomalu na každou hru jiné zařízení.


        • toka

          Xbox ale na herním poli dost pohořel. Prodává se z jednoho prostého důvodu – slouží jako skvělé a levné mediální centrum s podporou UHD Blu Ray disků. PS4 nic takového nenabízí.

  • Phillios191

    jestli NetEase koupí i Naughty Dog, tak o další PS nemám zájem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit