Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    Artwork mě jako vždy dostane svou nekonvenčností. Přál bych si, aby ty hry o kterých často vím jen ten artwork, vypadaly 1 ku 1 jako artwork.
    • kickasl
      Nevim jestli si stezujes, ze hry nevypadaji jako artworky, pronasis prani, aby hry vypadaly jako artworky, nebo neco uplne jineho, ale artworky proste NEJSOU obrazky ze hry.
      Nikdo netvrdi, ze ta hra takhle bude vypadat. Od toho jsou gameplay zaznamy/ukazky primo ze hry.
      • Lawliet
        Nevím, jestli chceš být vtipnej, nebo chytrej, ale ve slově "vypadali" má být tvrdé Y.
        • Na y/i nezáleží. Je to "jenom" pravopis. Všechna i/y se čtou stejně jako jeden zvuk na o co jde. Samozřejmě, že ve formálním textu by se měl dodržovat pravopis, ale na internetu? To fakt nemáš na práci nic lepšího než předstírat svou "vyšší úroveň" opravováním cizích hrubek?
          • Mluv za sebe sefe. Kuprikladu ja jsem toho nazoru, ze kazdy clovek by mel ovladat alespon ten svuj rodny jazyk. Samozrejme, chybicka se vloudi, ale proc na to neupozornit?
            Treba se pan pouci a priste uz tu samou neudela.
            Nehlede na to, ze mi ten prvni komentar pripada naprosto v poradku. Artwork je artwork. Jiste, ze to neni hra. Ale je z nej citit urcita atmosfera. Clovek pak tak nejak ceka, ze se mu dostane podobnych pocitu i u finalni hry.
            Bohuzel je to zpravidla uplne jinak.
            • kickasl
              Co se tyce pravopisu- souhlasim. I s vetsinou zbytku, ale clovek holt musi cekat to, ze chcej hru prodat a mel by soudit, pokud nechce riskovat, podle recenzi a gameplay. Idealne dle dema(ale ktera hra ma dneska demo).
              Je to kazdeho vec, ale proste kdyz nechci byt zklaman tak si o hre neco zjistim a nerozhoduju se podle artworku...
        • kickasl
          Moje chyba, opraveno.
          Proste jsem se snazil o pochopeni tveho komentare. Neni mi jasne co jsi tim myslel.
          Prislo mi to, jako by sis stezoval, ze hry nevypadaji jako na artworcich, ale artworky nemaji ukazovat jak hra bude vypadat. Ukazuji maximalne tak styl, ale rozhodne ne vzhled 1 ku 1.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit