Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vanguard nie je žiadna blbosť,je to výborná hra nebyť tých bugov(dá sa to vydržať) tak by WoW bolo dávno pochované.Doporučujem si to zahrať :-).Keď tak na servere Telon,je pravda že servery sú ludoprázdne,ale nie je to také hrozné.Cez víkend hraje vela ludí.
  • Dobra zprava.
    Vanguarda jsem 3 roky platil a hral se opravdu paradne ( posledni rok i na dvou uctech najednou). A rozhodne jsem nikdy nelitoval tech penez ani casu.
    Jestli bude f2p = bude vic lidi a urcite se tam zas vratim. ( GW2 stihnu zaroven) *5*
  • Njn,čakal som kedy na vangard dajú free to play,servery sú ludoprázdne,je to asi fakt iba pre tých veľkých fanúšikov ktorým bugy v hre a ludoprazdnost nevadia že za to vysolia každý mesiac 15€.
    PS: Zbytočné sťahovať :) hra je úplná blbosť nič nové neponúkne.Zahrajte si radšej krvavý Age of Conan :) a tam zažijete atmosféru pravého MMORPG. *5* *5*
  • chtel jsem si GW2 koupit ale jak jsem si cetl o tom novem systemu tak me to trosku zastrasilo a jak ctu na ruznych forech tak si stezuje zatim pomale kazdej
    • čítas správne fóra? :D
    • na co si lidi stezuji?? *8*
  • Nechápem, prečo SOE spravilo z takejto blbosti F2P a SWG pochovala.
    • christianus
      Vanguard rozhodně neni blbost, má ohromnej potenciál.. Sem zvědavej jestli ho f2p model oživí nebo to bude poslední hřebíček do virtuální rakve.
  • Ringwraith
    Hmm, tak jsem oprášil starý LEVEL DVD 150 a tam ve videorecenzi hru Pavel Dobrovský zrovna nechválí.
  • Veskoslav
    Počet neznámých MMO se blíží číslu, které se pomalu blíží k nekonečnu:)Jestli to nebude tou, špatnou propagací a marketingem:)
  • to jsem si přál :-)
  • Erien
    V poslední době slyším pořád o MMO které buď končí, nebo přechází na free to play model. Přitom jsem o nich předtím nikdy neslyšel a vidím je prvně. Tak si říkám, že kdyby měli větší propagaci, možná by to skončilo jinak. Jako třeba posledně to lego mmo, které i zajimavě vypadalo.
    • To je tim, ze ta mmocka jsou prevazne amercka, ktera maji jen minimalni, jestli vubec nejake, zastoupeni v evrope.
  • walltar
    Sakra pozdě ..... GW2 je za rohem takže s tímhle asi určitě začínat nebudu. Párkrát sem to chtěl zkusit ale pokaždé sem si řekl že se mě nechce platit *1*
    • tak GW2 closed betu jsem právě vypnul, nebavilo mě to, ten "bojový" systém mě neuchvátil, všechno mi přišlo stejné a bez nutnosti zásahů ze strany hráče. Přitom vypadá to krásně, muselo to dát spoustu práce - spousta fanoušků co na to čeká jako nový trend v hraní bude velmi zklamáno :(
      • walltar
        Sakra nestraš ... se ještě začnu bát si to koupit. Každopádně já od toho moc nečekám, čekám že mě to do měsíce přestane bavit jak většina ostatních MMO a cokoliv navíc bude příjemné překvapení. *1*
        • Tak po dalších dvou dnech hraní jsem trochu přehodnotil názor. Hra se mi začíná líbit :) A na těch věcech, na které jsem si stěžoval naštěstí již pracují :)

          Btw ten nekro má v talentech, že ho healujou všichni peti mlácenim, v betě je spousta talentů úplně překopaná oproti dostupným info na netu.
      • Taky jsem jí hrál včera v noci a musim říct, že jsem dost zklamanej. PVE mi docela baví, ale PVP je strašnej chaos... hrál jsem v pvp všechno a nekro je strašně op, můžeš mít třeba 4-5 petů naráz, všichni tě healujou a hlavně maj pak lidi problém tě targetnout... Jakmile se tam sejdou dvě nekra, tak je tam prostě za dva hráče 10-12 targetovatelnejch cílů a stává se z toho hroznej blázinec. Dřív jsem se na GW2 těšil a i jsem uvažoval, že kvůli němu upgradnu komp... po vyzkoušení nemam zájem ani o koupi.
        • healuje ho iba 1 a nevieš taktiku, ak sú moc silní tak to je len otázka balancu
      • Co takhle poskytnout účet dalším - nezklamaným - hráčům, hmm hmm? *1*
        • chtěl jsem ale bohužel, po celou dobu co hraješ je plocha překrytá watermarkem tvého emailu (je jich na obrazovce mezi 100-120) a kdyby ten dotyčný udělal screenshot a porušil tak NDAčko které tam mám podepsané tak to by se mi asi nelíbilo, bann by byl to nejmenší *2* takže bohužel jen pro blízké, mrzí mě to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit