Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud to bude dobrá hra a né pí*ovina jak jednička tak si klidně počkám. Hlavně ať to dopilují. *4*
    • No ja teda vzdy dam hre sancu, zahram si, snazim sa najst nejaky plusy, ale Sniper 1 som odinstaloval nasraty po 10 minutach. Vacsiu picovinu som davno nevidel
      • Já taky to hrál asi 30 minut ale i když jsem se přemáhal stejně jsem to musel odinstalovat. *3*
    • DangerousDave
      čo som videl gameplay tak mám dojem, že iba trochu zmenili kulisy... AI je tam napríklad stále katastrofálna.
  • Jack1947
    Rozhodne zklamani, zacina se to stavat ,,beznou rutinou" tyhle odklady her. :-(
  • Ne, že by to nějak vadilo zrovna tady u té hry, ale kde to jako jsme? Jak můžou několikrát měnit datum? Představte si, že v práci oznámíte šéfovy, že něco bude a pak není, řeknete že o pul roku, pak zase, pak zase ... být hráčema, tak se na tu hru vykašlu už jen z tohoto principu. Lidi jsou ale tupé ovce, nikdy se nesemknou, nikdy nebudou myslet jednotně.....
    • Co ty jsi za moulu? Víš proč někdo lidem říká ovce? Protože právě ovce drží spolu, jsou semknuté a nemyslí individuálně *15* Trošičku se ti pletou pojmy *1* Evidentně tomu rozumíš jak hrábě pečení. Vývoj SW není házení lopatou u vás na stavbě. Představ si, že oni to klidně investorovi oznámí, že potřebují ještě čas a ten pokud souhlasí, tak se vydání odloží. Šokující, co? *8*
  • nieco podobne som pocul aj pri Mafii II..
  • zadna skoda
    • kdybys hebnul
      • takovou radost ti neudelam
        • Tak tu radost udělej mně, prosím. Neumíš nic jiného než v jednom kuse mektat, jak se ti něco nelíbí. Proč sem, kurva, vůbec lezeš, ty mamrde?
  • Hlavně at to v tom lednu, už fakt vyjde. Na tuhle hru se fakt těšim i kvuli CE3. Myslel jsem, že ji na STEAMu pořídím o vánočnim vejprodeji o pár stovek levnějš, ale bohužel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit