Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rád bych si tohle zahrál. Vypadá to moc pěkně. No smůla....PS2 mi zatím musí stačit :)
  • Blue.Shark
    Každá ukázka z téhle hry vypadá mocně. Vůbec bych se nezlobil za seriál z tohohle prostředí.
    • command42
      Revolution ;)...svet bez elektriny :) take zaujimave postapo
  • Jeff
    Tak nevím, ale nechcete k tomu přidat aspoň titulky? Anglicky umím dobře, o to nejde, ale spíš o princip.
    Vezmete video z cizích zdrojů a jedinou "přidanou" hodnotou, kterou tomu dáte, je přeložený název videa, reklama na Evropu 2 (jestli někdy v autě naladím Evropu 2 s tou jejich znělkou, tak to naperu do nejbližšího stromu) a prostředí hrozného přehrávače (nevím, jestli je to jen u mě, ale vždycky, když se snažím zesílit zvuk ve fullscreenu, tak se mi automaticky vypne a už nejde zapnout).
    Jasně, je k tomu přidán nějaký článek/komentář, ale bez něho by sem asi nikdo nechodil. Chápu, že chcete mít profit z reklam, ale vážně by Vám ubylo, kdyby k tomu videu byl alespoň přiložen odkaz na zdroj? Skutečný odkaz a ne "zdroj: tisková zpráva". To pak vyjde nastejno jako "zdroj: google".
    Nechci rýpat. Berte to spíš jako případný zdroj PR inspirace. *1*
    • Pokud opravdu umite anglicky dobre, tak nechapu, nac chtit titulky. Anglicky original je ve 100% pripadu lepsi nez cokoliv ceskeho.
      • Jeff
        Psal jsem o přidané hodnotě. Přiložené titulky, odkaz na zdroj, odkaz na youtube atd. Titulky ti snad požitek z angličtiny neseberou + pro někoho, kdo neumí anglicky, tak tomu to naopak výrazně přidá.
      • tak to si kamarat nepocul este slovacki dabing !
  • k*rva uz at to vyjde
  • HRA ROKA 2013 !!!
    • Of course :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit