Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jarisko84

    Mohli by spravit aj age of empires 5 ale tak ako sa patri a nie ako 4ka s ozaj hnusnou grafikou....

    • To se dřív dočkáme dalších dvou remasterů 2, jedničky a možná trojky a už dlouho neremasterovali rise of nations. Přijde mi, že tahle serie už je dávno mrtvá a jen ždímou dokola to co se jim povedlo, když ještě uměli dělat hry. Podobně jako FireFly se Strongholdy, tam mi přijde, že se jim jednička + datadisk povedla vlastně omylem a vůbec na to nedoukážou návázat a ještě navíc v dnešní době, kdy je za rohem Manor Lords je ekonomika stále postavená na jednom centrálním skladišti strašně zastaralá.

    • Však jedničku už máš předělanou. Sice to nevypadá o moc líp než v těch devadesátkách a asi stejně se to hýbe, ale hraje se to pořád super.

      • Jarisko84

        Jasne len ja by som chcel daco ako bola vo svojich casoch 1,2 ze to bolo na svoju dobu premakane spravene aj graficky , hudobne ale aj hratelne ..... 

        Teraz co spravili 4ku tak hra vyzera otrasne na tie moznosti co dnes moderne pc a graficke karty dokazu...

  • TIRsk

    Melinda predstavovala bohinu hojnosti ?
    Na hru sa tesim bude to super.
    Este prerobit C&C hry by to chcelo :)

  • Lukyz

    AoM super, ale ta prezentace, to je teda strašnej cringe 🫣

  • Sr_Lobo

    Prostagma? Hurlome!

  • Jako Age of Empires super, ale Mythology jsem měl stejně nejradši ze všech těchhle her. Na tohle se hrozně těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit