Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Duchino

    Hmm, ale já se na konci stal bohem, to budu mít průchod trojkou asi dost jednoduchej :-D

    • danny_the_hound

      IMHO to nebude priame pokračovanie, ale skôr niečo na štýl "po 20 rokoch", v ktorom sa budú pohybovať rovnaké postavy a bude sa odkazovať na udalosti z predošlých dielov.

      Celkom zaujímavé by bolo, keby sa dala aj importovať uložená pozícia z konca Throne of Bhaal a hra by na to nejako reflektovala; povedzme by mohli z hlavného hrdinu nejakou scenáristickou kľučkou urobiť hlavného záporáka a hráča by tak defakto donútili bojovať proti sebe samému 🙂

      • Butters

        Dovedl bych si představit že by to mohla mít postava  usednuvší na trůn boha zabijení - Bhaala ve finále težší než obyčejný smrtelník jimiž se stali Ti kteří jeho trůn zničili - rozuměj: namíchnutý ostatní bohové + rostoucí šílenství z nezvládnutí veškeré božské Bhaalovi esence vs. smrtelník který odolal a jenž jenž by mohl být jinými bohy požehnán např. 


  • mel bych radost kdyby se o BG3 nekdo pokusil, ale pochybuju o tom, ze by to mel byt zrovna Larian, urcite bych nechtel aby BG3 vypadalo jako jejich Divinity, tj. omalovanky a trapnej humor

  • houmrhoumr

    sarevok koveras

    lariani dobri sou beru vsema deseti

  • Butters

    Adventure, and steel on steel. The stuff of legend! Right, Boo?

    Go for the eyes, Boo. GO FOR THE EYES!

  • Dohrál jsem Icewind dale a super, nedávno jsem koupil Baldurs Gate 2 a začalo to tak, že mě mučili v kleci magií. Řek sem si nejsem masochista tohle hrát nebudu a hru jsem odinstaloval. Takže stejně asi nebudu hrát ani BG3...

    • 0011

      Jesti tohle není trolling, to si vážně vzdal hru kvůli počáteční lokaci? Kdybys dal hře šanci tak zjistíš, že jí IWD nešahá ani po kotníky. Vlastní partu si v BG 2 můžeš vytvořit taky, ale dají se najmout unikátní npc, které mají vlastní questové linie, které si kvalitou vytírají zadek s hlavními příběhovými questy IWD a o rozmanitosti prostředí BG 2 si můžou oba díly IWD i s datadiskama dohromady nechat zdát.

    • skaven

      dobre si spravil, cela hra je taka divna...citil by si sa neprijemne a mozno by to v tebe nieco prebudilo ...

  • skaven

    po skusenostiach s pokracovaniami, rebootmi, a duchovnymi nastupcami...

    nas-rat, nemaju gule to spravit take skvele ako BG2 (magia, pozeram na teba) :)

  • Boo and I:)

    toto ked bude tak budem mat asi vianoce dalsie :) moje oblubene hry a keby sa toto podaria  Larian to dotiahnu do uspesneho konca!

    Boo a hlasky

    • skaven

      par ich tam chyba, ale ...taky frajer uz od doby  Minsca nikdy nebude ...

  • iSpirit

    co tak něco ve stylu Dragon Age: Origins? Kombinace akce a taktiky. Nebo zase budeme muset vidět užasný svět BG ve 2D či 2,5D. Já nechci.

    • Butters

      Tak zrovna dragon age vizualne zadnej zazrak neni... to radsi budu koukat na hezky namalovanou 2D grafiku podobne jako v Pillars of Eternity nez 3D za kazdou cenu. 

    • skaven
  • Larian je bezesporu dobrá volba. Jenom doufám, že budou šetřit s tím jejich "humorem". 😬

    • PCMR

      Jo, tohle je jedna z věcí, kterou to můžou totálně p0dělat. Ta druhá je omalovánková grafika.

  • KrPa

    To je logo jako Quake 3!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit