Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náš tým si už pohrává s texty z uniklé betaverze. Část překladatelů už nechce DA2 ani vidět, takže nová výzva je na obzoru, když ME3 bude až příští rok...
  • Miluju cyberpunk a z takové vize budoucnosti mi běhá mráz po zádech, atmosféru hry krásně pdbarvuje soundtrack. Měl jsem možnost si to zkusit a origoš je jasnej.
    • přesně cyberpunkove sci-fi mam nejradsi :) *3*
      • KIMCID
        shadowrun
  • Hanzales
    Tohle bude alespoň taková náhražka za ten Shock o dva články výše :)
    Děkuji klukům z Eidos, že 1. nezanevřeli na PC hráče (absence odfláklé konverze) a za 2. nezanevřeli ani na pamětníky. Na těžkou obtížnost při stealth hraní....
    Jestli se zadaří, vyměním Aug edici za nějakou sběratelskou. Nebude to ten vysněný 100% ideál, ale právě že to k němu nemá moc daleko. No a cit pro detail jde cítit skutečně všude. Ještě jednou díky, že se dočkám alespoň jednoho remaku mých model z mládí, který neskončí pohmožděn kladivem mainstreamu a odfláklých konverzí.
    • pokud někdo řekne o hře něco špatného, hned se na něj sesypete a téměř ho tu verbálně linčujete

      vždyt si ještě neviděl ani jeden jediný pořádný gameplay z finální verzce, vůbec nevíš, jak bude hra vypadat, jak tedy můžeš vynášet takové soudy?

      fajn, taky mám radost, že se vrací legenda, ale na zhodnocení si počkám na finální produkt a co se mě týče, možná to raději měli pojmenovat nějak jinak, než zrovna Deus Ex....
      • Hanzales
        No já se poslední roky warezu vyhýbám obloukem. Ale uniklou novinářskou verzi jsem prostě zkusit musel, právě ze strachu tak velkého, že to skončí jako ostatní hry z "dneška" že se prostě nedalo. A i ty 4 hodky co jsem to zkoušel mne dokázaly zbavit i té nejhlubší obavy. PS: Nic nehodnotím. Jen se neskutečně těším a to většinou radši nečekám nic, abych pak nebyl zklamaný a to dělám vlastně i teď. Střízlivě počkám, ale zkazit by to muselo, opravdu nevím co ;o)
        EDIT: Btw hru bych si koupil asi tak jako tak, neboť mám sci-fi tuze rád a fps s prvky rpg jakbysmet. Ale předobjednávku jsem klikl právě asi 10 vteřin po zhřešení a neodolání té uniklé verze. Takže asi tolik k mému očekávání *3*
        • Piratil som z rovnakeho dovodu, nedalo sa vydrzat *1* Leveldesign, rozhovory, gameplay, obtiaznost, vsetko spica... Zazitok z hrania kazi akurat tak dlhy quickload, ale to snad napravia :)
  • fallout
    Až bude čeština tak kupuju... to už by mohlo stát tak 3 kilka... *3*
    • BoB.2
      Moje řeč.
  • level design je fakt parádní..
  • Nemůžu si pomoct, ale mě se to "žluté" prostředí moc nelíbí, myslím, že by hra snesla být trochu více temnější a přitom barevnější.
    Jsem na to zvědavý, Deus Ex ve své době žádnou extra pěknou grafiku nepřinesl, ale temná atmosféra z něj jen sršela.
    • nahodou...jak vysite z Blade runnera.....mne sa tqa stylizacia paci velmi.....robi to perfektnu atmosferu.
  • takhle to vypada malem jako sandbox, ale to bych chtel asi prilis :)
  • Paul_cz
    Pajk_s nezní zas tak špatně, ale když to člověk vidí napsaný tak to bije do očí :-).
  • "zpravodajská mocnost Picus" lol
    • Hanzales
      To není vše. Je tam například i název společnosti "OSTRAVA" P*č* s tvrdym :) I kdyz ziju v Praze, Ostrava je porad moje Ostrava.
      • USER47
        Je tam společnost "Military Arms of Ostrava". To znamená, že Ostrava je tam uvedená jako ta "tvoje" Ostrava, coby český město, kde sídlí jakási zbrojovka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit