Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase tam nejsou povrchy planet ? ... OMG *9*
  • Fascinuje mě, že i přez to NIC, co Braben ukazuje, mu lidi posílají prachy/nakupují předem. Kde asi berou tu naivní jistotu, že z toho nebude nějaké další WarZ nebo Cliffs of Dover (provedení za 0, ale obrovský skoro potenciál)
    • Možná že ukazuje nic právě proto, že ty peníze z kickstarteru ještě nedostal. Braben už dvakrát ukázal, že umí a i kdyby to bylo stejně "špatný" jako Frontier, tak bych to hrál. Nevim jak vy, ale já jsem tenhle projekt backnul.
      • drobný dotaz, víš že od doby frontieru vlastní firmu na vývoj her (od roku 1993)? Ukazuje nic, protože do toho sám nikny nic neinvestoval (čas a peníze ze své vlastní SW firmy)? S takovým "zázemím" potřebuje 2mil USD aby "něco" mohl ukázat?
        nic, good luck, budu taky naivně doufat, ale prachy mu pošlu "až po" *3*
        • A co jako chces aby ukazoval?? Hotovou hru? Nema ji a s kecama tohohle typu ani nikdy mit nebude. To ze nema krasna videa ktera zrejme stourove typu,,on nic nema,, potrebujou aby mohly reagovat jako pes na burt , jeste neznamena ze nevi co dela , taky ho to chce cist a poslouchat. A to ze ma takove zazemi je o duvod vic mu ty prachy dat , porad lepsi nez nejakej amater co ma milion videii a smoli to sam doma na notasu!
  • nic moc je i to, co předvádí v každém videu
  • 30 liber se mi zdá za základní variantu celkem dost (+ bonusy nic moc).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit