Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sakra a to jsem chtěl přestat hrát hry :D Vždycky když ohlásím konec, tak vydají nějakou pecku, naposledy to byl MASS EFFECT a teďka nějaká "bouře kulek" :D Jinak jak všichni nadávaj na CoD a MoH, ano máte pravdu! Tunelovky byly do minulého roku Ačkové hry, letos už je nikdo nebude vydávat :D Něco jsem slyšel, o tom, že další díl CoD bude následující: hráč dostane za normální cenu 10$ pistoli s ráží 9mm a bude si moct tvořit svojí kampaň v reálném životě(žádné omezení, žádné bugy). První alternativní hra na svojí kůži! V případě 25headshotů si bude moct zavolat leteckou podporu, nebo vyměnit 9mm berettu za samopal MP5, a takhle levelovat dál.
    ACTIVISION: this is game future!
    • A prečo by si mal prestať hrať hry? Ved si z času na čas dačo zahraj, týždenne par hodiniek ako dospely clovek. nemusis pri pc travit kopu casu ako pubertalny zmrd alebo si to uplne odopierat
  • Zas*aně originální! *5*
  • Ten breakdance ma pobavil :D
  • Yeah...tak tohle je mazec...nevim sice jak dlouho to vydržim hrát střízlivej, ale aspoň budu mít konečně pořádnej důvod se u PC ožrat :D
    PS: stále se mi nelíbí Duty Calls, protože mi přijde až moc ofenzivní a nezdá se mi to jako dobrá volba reklamní kampaně, ale vim co tim chtěli tvůrci říct a samotná hra Bulletstorm podle mě bude opravdu nářez!!!
    • Pokud Ti přijde Duty Calls ofenzivní, tak si očividně mnoho parodování neviděl/neslyšel.
  • misho8723
    135 spôsobov ako si vychutnať nepriateľa, si myslím, že mňa neprestane do konca hry baviť. Si myslím, že práve Bulletstorm bude mať aj niečo navyše čím baviť, takisto ako to dokázal pred skoro 7 rokmi Painkiller. Prostredie, postavy, dynamika, humor, hlášky, grafika, atď. Ak ma dáka FPS neprestane zabávať, a to vo väčšine eliminujem nepriateľov len jedným spôsobom, tak potom pri tejto nie je o čom. Tento rok je pre mňa osobne rokom Zaklínača 2, ale čo sa týka FPS, tak Bulletstorm a samozrejme Duke Nukem Forever.
  • NonSuch
    tenhle novy, pragmaticky, zpusob psani novinek a bleskovek se mi libi :D
  • jsem uz unavenej z FPS cim vic krve a bizarnejsich zpusobu zabiti tim vic adidas *6*
    • Treba to bude k necemu dobry, a zelenomozkovy ubozaci co se nechavaj naverbovat do armady, protoze zabijeni je desne cool a nazivo je to lepsi nez ve hre, najednou zjisti, ze v realu, uz to neni takova sranda a adrenalin jak v novejch efektama precpanejch fps a zustanou u tech her...
      • Nenapadlo Váš, že tahle hra se dá charakterizovat jedním jediným slovem: N-A-D-S-Á-Z-K-A?! *7*
    • Copak by si raději? Stále nové díly CoD? Já si raději zahraji hodně nadějnou hru od tvůrců Painkillera, nežli další CoD...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit