Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám Xone bude spatky WARFACE .děkuji za odpověď
  • Warface sa mi celkom páčilo, coop multiplayerove misie boli celkom sranda a maju príjemnú obtiažnosť (no dobre, väčšinou som ich opakoval niekoľko krát, lebo neprežil niekto z týmu). Multak je tiez celkom sranda, len neskôr (po desiatkách hodín, väčšia hodnosť) už vidno tých, čo majú (kupené) lepšie zbrane či vesty. Najviac sa mi nepáčilo pravidelné BSOD (Radeon), ale neskôr už bolo len občasné.
    • Jack1947
      COOP jenže ty bugy (stále nelze se po zasažení zvednout -last stand...??!!!) hackeři i v PVE - iinstant headshot 250 enemáků za minutu. Dejme tomu, tak ono to chce team na coop - třeba hard mně pil krev a o té Tower nemluvě po několika updatech nehratelné - jn, pár kretenů to nepochopí a na vině je potom hráč, když ty tower tickets byly omezené...

      Špatná hra rozhodně ne ale hraní bylo frustrující a chyběl už ta chut... hrát dál. Přeze hackeri mi je příjemnější... Hazard ops - co no jak jsem psal třeba zkusím. Moc šancí tomu nedávám a hackerské pvp moc nechci. PVP- Melee - pistol only bylo hodně dobré a zábava...

      Navíc plno her lepších je zadarmo hratelných ttaky a taky FPS. Nemají chyby takže noo.

      (hlavně ta frustrativnost plynula i z nedokončení levelu( 0/0 exps!!) - velké plus je za výbavu která se dala odemknout takže padnul už od začátku argument P2W. Více takových her.
  • Jack1947
    Skončil jsem před pár měsíci, frustrovaný z neschopnosti opravit bugy a stabilitu - ty lagy byly hlavně v pozdějších hodinách brutální celkem.

    Že bych se vrátil? třeba... ehm... no to bude lepší. Třeba.
  • A co asi v Cryteku čekali? To studio předchází pověst patlalů, kteří dělají hry sice krásné, ale bohužel hratelnostně tuctové a někdy skoro až nudné...

    Ono se musí v současnosti taky trošku přemýšlet nad tím, že hry nehrají jen haranti do 13 let, kterým stačí hezká grafika...
    • Jack1947
      Přitom tady grafika rozhodně nejhezčí nebyla spíše byla docela odfláklá některé textury...
      • *15* jack

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit