Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Vyborne, jeste by mohli prehrat konecne video a nemuseli by jsme to ani hrat... beztak to bude jen bezbrehe mlaceni nevinatek!
  • Lotr
    Jéé takový zprznění Tolkiena jsem ještě tedy neviděl.
    • podle mně by byl Tolkijen rád že se jeho vodkazu i po letech tak daří
      • RangerCZ
        Ale toto je blbost oproti tomu co napsal.
        Toto je doslova jen použití názvu.
        Jinak to dost przní co se týče Středozemě.
        ke všemu ta čarodějka tam nedává ani smysl.
        Je 5 čarodějů- 1, hnědý-Radagast, 2, šedý-Gandalf, 3, bílí-Saruman, a 4,5 jsou modří čarodějové, kteří
        jsou zatím nám neznámí a budou, protože Tolkien umřel takže.
  • Blue.Shark
    Ono to vypadá docela hezky, ale nevím, jestli je mi po chuti to, že se to ohání zrovna Pánem Prstenů.
  • Pořád originálnější námět a hlavní postava než v Third Age a War in the North,tím nechci tvrdit že to byly špatný hry, ale jsem radši že to nebude o Společenstvu 2.0
  • Jako fantasy rubačka dobrý, jako Pán prstenů nemyslitelný...
  • Dubstep a k tomu stará bába která uvádí do děje. To už jsem někde viděl...
    • Kde? Teď nemám co hrát...a doufám, že je to něco staršího, abych to když tak rozběhl
      • Dark Souls 2, Thief, Dishonored. Tím myslím tu bábu. Nevkus v podobě dubstepu k fantasy je v trailerech taky sem tam.
        • docela čučim že ještě někdo dubstep používá, to se ještě poslouchá?
          • Mato1987
            to sa aj dalo poslúchať niekedy? :D
            • Mato1987
              vO cO gOu?
            • Vrat se na alika Mato.
  • peaNutz
    Tolkien se musí obracet v hrobě..
    • Ten by se obracel i z filmů, které podle mě byly dobré (nepočítám Hobita, to byla slátanina).
      • Mato1987
        Hmm mne hobbit filmy viacej sadli ako lotr filmy :)
        • Jam97
          Tak jsi blázen, Hobit je tak zameričtěnej až je to smutný (A je v něm spousta kiksů, kterejch si člověk, kterej Hobita přečetl 7x děsně všimne) . V Pánů Prstenů bylo něco trošku pozměněno, ale když už něco vzali, nenahradili to trapnou akční sekvencí. Filmový Pán Prstenů má svou poetiku (hlavně díky výbornému soundtracku) a za něj by se Tolkien určo nestyděl tak jako za Hobita :)
          • Mato1987
            Knihy som nečítal, takže nedokážem porovnávať filmy s knižnými predlohami.
            No lotr filmy mi pripadali ako veľmi nudná záležitosť, kde parta hobitov putovala stredozemou ako nejaká panda trotlov, keď si mohli miesto toho prenajať na jeden let gwaihira a zaletieť do mount doomu na skok a nemuselo sa točiť trojdielne, skoro 12 hodinové utrmácané dielo.
            Pre mňa už prvý hobbit film prekonal všetky lotr filmy dokopy, čo sa týka akcie, dialógov a hudby. Jediná vec čo sa mne osobne na lotr filmoch páčila boli tí nemrtví, ale to je asi tak všetko, a samozrejme smrť Seana Beana, ktorá nesmela chýbať :D
            A na záver aby som nezabudol, ak s tebou človek nezdiela tvoj názor, nie je celkom rozumné označovať ho za "blázna", aj keď si to myslel v dobrom, teda aspoň v to dúfam :)
            • Mato1987
              LOL :D tí kokútci mi ukradli nápad nejakým spôsobom :D:D
            • Krescz
              souhlas :D https://www.youtube.com/watch?v=1yqVD0swvWU
            • Mato1987
              ja som sa bavil :D
            • A kde ta sranda je ?
            • Mato1987
              ale za tú srandu to stálo nie?
            • No vidíš, a v tom je ten problém, že jsi to nečetl :/. Pak by jsi věděl, že si ty ptáčky jen tak na výlet do Mordoru vzít nemohli ;).
            • Mato1987
              čo ja viem, orol by zapol prídavné spaľovanie a boli by tam skorej ako by si do piatich napočítal, následne by prešli by cez chabý , zle monitorovaný mordorský vzdušný priestor a potom urobili promptný výsadok pri vstupu do mountu doomu a odhodili ten trápny prsteň do lávy a bolo by po problémoch :D
              Nikto by nezomrel, Sean Bean by zázrakom prežil aspoň jeden film, v ktorom hral a saruman by bol opäť veľkým gandalfovým kamošom, ale bohužial by Gandalf, nemal možnosť vylevelovať sa na maximum :D
            • zdeeneek
              A nebyli by trochu napadni kdyby tam leteli? *8*
  • Pán prstenů je v tomhle případě asi jenom volná inspirace a marketing. Na druhou stranu, jestli půjde ovládat armádu skřetů včetně vrků a obrů v otevřenym světě a ten jejich nemesis systém bude fungovat, úplně bych to nezavrhoval *3*
  • No, víme, že se mu to nepovedlo, snad tam bude nějaký smysluplný konec.
  • ono se to ze začátku tváří, jako hra, kterou berou sami tvůrci vážně. ono se to tváří, že existuje nějaký zlo, proti kterýmu bude hráč muset bojovat. a pak v půlce se pustí dubstep (k LOTRO theme super volba...) a hrdina už rube armádu něčeho.. a bude to další LOTRO rip-off na kterým chce někdo bez nápadů vydělat prachy. sem zvědavej, kdo jim za to chce dávat peníze.
    • Ten dubstep mě fakt dostal do kolen *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit