Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NHL 13 nebude pro PC? Aha tak to nepodporim! FU *5*
  • EA čeká na novou generaci konzolí. Nhl je díky tomu, po stránce enginu, animací či fyziky, od roku 2010 pořád stejné.
    • doporucuji ti si obcas zahrat ty dily z let o kterych mluvis. pokrok je patrny po 1 zapase.
      verim v dalsi progress i v tomto pripade.
    • Pan_Klobouk
      Kdyz to beres takhle, tak engine a grafika se nezmenily od roku 2006, od prvni next-gen NHL. Ve skutecnosti to ale porad vylepsuji, specialne letos je nova fyzika a brusleni, nebo tisice (udajne) novych animaci.
  • Mozek
    Jo, no dobrý. Tak já se těším a ono je to jen na konzole...to mě pos... *8* *11*
    • Tady někdo strávil pár let někde v díře? :)
      • Mozek
        Neboj ne *7* , ale vždy mě v těch článcích uniklo něco o tom, že to budou mít jen ti konzoblázni. Škoda.
  • Veskoslav
    Problém vidím v tom, že je to pouze na konzole.
  • No, že bych v tom videu viděl něco, co bych neviděl v NHL12 tak to se říct nedá.
  • zase sa sustredia na golmanov :D to sme tu uz poculi :D
  • Koukám, že na autentické helmy a vybavení zase nebyli lidi. O obličejích "dvojek" ani nemluvě.
    • Spíš než masky mě vadí národní (a nejen národní) dresy
    • EA jsou hlavně banda komiků, kdo hraje sérii NHL třeba od dílu 97-98, tak mu nemohlo uniknout, že vždycky přišli s nějakou super novinkou, která v dalším díle zmizela a pak se zase objevila o pár let později jako novinka... Když to tak vezmu, tak NHL98 bylo nejpromakanější, ksichty byly podle fotek, byly tam flašky na brance, videorozhodčí a taky všechny brankářské helmy, pak už těch věcí jen ubývalo.

      Navíc si myslím, že i když si vezmete hokejku a jdete si střílet tenisákem proti zdi, tak je to pořád 50x zábavnější než tyto patlanice
      • Flašky na brance byly až v NHL 99.
    • S tymi maskami je to ale tak ze kazda maska ma svojho umelca ktoru ju urobi a je nato v kazdom pripade autorske pravo a EA by tak hlbo nesiahla do vrecka, radsej nam opat ponukne animacie 5 rokov tie iste. Ak by to bolo na PC modery si s takymi vecami ako autorske prava hlavu nelamu, to je ale o inom. V kazdom pripade toto bude prve nhl ktore si na x360 nekupim bo je to stale to iste a nejake zrychlenie hraca ci ine "malickosti" ma tak moc netrapia. radsej keby tvare spravili normalne vsak nalepena fotka v nhl 99 vyzerala na hracovi autentickejsie aj ked sa stale smial ked siel na trestnu atd. ako toto co predvaza EA. Som milovnik Canadiens ale vsak 99 percent ani neni sajna rozoznat kto co je ked nepozeram na cislo.Pleki ma uz od prveho nexgen ten isty vygenerovany ksicht. *6*
  • To vypadá, jako že hlavní novinka je, že golmani používají vyrážečku :)
  • Víc by řeklo video přímo ze hry, než tady toto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit