Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Americký komponenty, ruský komponenty... stejně je to všechno z Tchaiwanu!!" , řekl a udeřil hasákem do počítačové skříně. *1*
  • Tushan
    stejně by mě zajímalo proč do toho vubec nintendo jde
    pokud to bude jen lehce silnější než dnešní konzole ktery jsou už dávno za zenitem ....
    2012 přijde wii 2 s nic moc hw a v roce 2013 ho zas převalcuje MS z něčím mnohem silnějším
    • protoze nintedno si jede vlastni lajnu a porad se drzi na spici,uz od NES.ma svoji zakladnu hracu a vydava kvalitni tituly,hlavne z vlastni dilny.sam mam porad SNES,game cube,wii kde jsou hry ktery si jinde proste nezahrajete.novy nintendo nejspis poridim a urcite na to vyjdou paradni hry,fandim jim.stejne tak ale parim na PS3 i PC,o tom zadna :-) PS:ve skrini mam jeste CD32 a 3DO,doufam ze nejsem blazen *8*
      • Tushan
        jistě Nintendo si jde svojí vlastní cestou
        ale ty šileny prodeje Wii byli jen diky radoby super cool ovládání
        hc fanoušci jako ty by si to koupili i bez něj ale ty davy casualu určitě ne
        takže z Wii dva budou muset přijít z něčim novým a neotřelým aby to mělo stejný uspěch
    • Zayl
      A? Wii má příšernej HW. Měl ho už při launchi. Stejně se prodávalo jak divé. Navíc rozdíl mezi konzolí s HW z 2012 a 2013 bude minimální. To že za tu dobu vyjde několik nových technologií je sice hezké, ale tyhle technologie jsou zajímavé možná tak pro profesionály a HC PC hráče. Rozhodně ne pro masovou výrobu.
      • Tushan
        minimální určitě ne
        sony i ms se určitě postarají o to aby měli před nintendem pořádný náskok
        Nintendo bude muset přijít z něčím lepším než jen vypočetním výkonem Wii se taky prodavalo jen diky pohybovému ovládání
        takže pokud bude mít Wii 2 jen lepší HW silně pochybuju že se bude prodávat tak skvěle jako Wii 1
        když MS a Sony uvidí že ma Wii 2 1gb ramek tak těžko přijdou na trh z novou konzolí co bude mít /jen/ 1.5 a nintendo se zase propadne o kus dolu a bude muset dělat hry jen na svou konzoly protože těžko někdo bude dělat multiplatform hru pro 2 skoro stejny konzole a jednu evidentně slabší at už v grafice nebo ramkách
    • Veru tak ked chcu na tom ziskať tak by to maly vypustit čo najskor :) a nie čakať .
  • Podle počtů komentářů je vidět, že to všechny hrozně zajímá.
    • MikeJay
      Ono to může zajímat spoustu lidí, já si o tom například taky rád přečetl, ale třeba k tomu neni moc co dodat. Lepší, když se za delší dobu objeví 1 rozumnej komentář, než 50 stejnejch komentářů ve smyslu "Supr, už se nemůžu dočkat", nebo naopak "To bude sračka" ;)
    • Mně to třeba zajímá, s Wii jsem spokojený

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit