Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V tý hře se právě stavíte proti těm co šikanujou a dalším namachrovanejm kreténům, kterým byste chtěli dát přes držku i v reálu *1* takže na tej hře nic tak závadnýho neni. Zajímavý že GTA, kde můžete jen tak pro radost pozabíjet půl města + dělat jiný zvěrstva vadí všem mnohem míň než nějaká školní parodie *1*
  • hodne dobra hra, pripomína mi ty blbinky co jsme delali spoluzakum dneska. proste sikana imo zoceluje charakter a tem lidem to pomohlo do života
    • p.s.
      oprava - namisto dneska melo byt kdysi
  • calwin
    blbá téma zmazať
  • No dan houser by nebol sám...
  • Jo, Bully bylo super. Osobně jsem to měl raději než GTA.
  • Jack1947
    Pokracovani zrovna tehle hry by mohlo bejt bry. *3*
  • Pokud bude pokračováni na PC tak si snad odpustěj mizernej port aka nemožnost vypnout přepálenej bloom a mizernej blur či místama mizernej framerate.
  • Ethy
    Buly bych si strašně rád zahrál, ale v žádném krámu/eshopu jsem ho dlouho neviděl :/. Já bych spíš strašně rád viděl nějaký remake, remaster, nebo rovnou GTA 6 ala Vice City :). Nemůžu si pomoct, ale GTA V, ostatně všechny GTAčka po VC postrádaly atmosféru a skvělý soundtrack se super moderátory jako právě VC :)
    • XorxoxTalarius
      Zapni Steam, maji ho tam :)
      Hra celkem ujde ... ale minihry nejsou prilis koncipovane pro nerodileho anglictinare. Jelikoz napriklad v hodine Anglictiny jsem musel na ctverku najit asi 8 slov v osmismerce a to jsem byl pekne v ... jak Bata s drevakama :D
      • To byl asi jediný zádrhel bránící plynulému hraní. Tehdy jsem neuměl moc anglicky a chybělo mi jedno slovíčko, abych předmět splnil. Ale už v té době jsem bez problému našel návod, kde byla slova vypsaná. Jinak jedna z mých nejoblíbenějších R* her, bavila mě například víc než GTA V.
      • Ethy
        Na Steamu uz to je taky? Tehda pred par lety to tam prave nebylo. Tak super, dik za tip :)
        • Zrovna tyhle dny Bully hraju a je to moc fajn. Ovládání sice umí být trochu kostrbaté (K+M), ale dá se na to zvyknout a rozhodně to není nic, co by mi zatím někde vytvořilo nějakej dlouhodobější zásek. Například ovládání kola anebo skateboardu bych rád viděl trošku jinak, ale určitě si jde zvyknout a některé minihry jsou na K+M taky trochu těžší, nicméně obtížnost není nijak vysoká, takže nakonec se vše zvládne.
          Mám momentálně kolem 21 hodin a ještě pořád toho mám docela dost do konce (jsem na cca 60% splněno v celé hře, ale hodně plním nepovinné věci).
          Takže rozhodně doporučuji. Cenově je to asi na 10 Euro, ale já to měl za 2,5. Než to hodili mezi slevy, tak jsem taky nevěděl, že to na Steamu existuje. :)
  • Bully jsem hrál na ps2 a moc mě to bavilo.Hlavně mě bavilo máchat v záchodě hochy od amerického fotbalu,nebo třeba balit holky a příběh byl taky fajn určitě pro ty co nehráli doporučuji je to i na pc a je to fakt sranda.
  • oh pokračování, ano prosím! jedna z mích TOP5 ps2 her, když jste navíc byli na střední/základní škole tak tu hru prožíváte o to víc :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit