Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    O víkendu jsem to začal hrát a potom co mé 2 oblíbené postavy byly zavražděny jako první už nevím, jestli mám pokračovat. Neočekával jsem, že si k postavám vytvořím nějaký vztah (zvláště po tak krátké době), ale stalo se. Detektivní část na kterou jsem se těšil nyní hraje druhé housle.
  • Ferdis2
    Pre tých, ktorým táto záležitosť učarovala, len doplním že developer hry Spike Chunsoft má na svedomí okrem Danganronpy ešte i skvelu sériu Zero Escape.
    Podobne sa jedná o mix vizuálneho románu a adventúry. Hlavný hrdina sa ocitne spolu s viacerými postavami v sofistikovanom labyrinte, a cesta von vedie len cez riešenie puzzlov a pátranie, čo majú všetci zdanlivo náhodní participanti experimentu spoločné. Každá z hier ma viac koncov (vačšinou dosť brutálnych) a prekvapujúce rozuzlenia sa dostavia až po prejdení všetkých alternatív.
    Prvý diel 999: Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors vyšiel pred 6 rokmi na DS a pokračovanie Zero Escape: Virtue's Last Reward pred tromi rokmi na 3DS a Vitu. Na rozdiel od západu, doma v Japonsku druhý diel ťažko komerčne prepadol a dokončiť trilógiu sa developer rozhodol až po sústavnom tlaku fanúšikov série a intervencii firmy Aksys. Takže trojka s názvom Zero Time Dilemma vyjde toto leto na 3DS, Vitu a dodatočne i PC.
    P.S.
    Prvý diel výborne šlape aj na emulátoroch DS, takže všetkým handheldom nedotknutým stačí len zapátrať v šedých kútoch internetu...
  • Tak...kdo se pustí do překladu ?
    • Asi nikdo, přcijen textů tam máš tři p*dele a tahle série či vlastně celý žánr je u nás (bohužel) prakticky neznámý.
  • zaty
    Je to mnou, nebo v tom prvním obrazku taky vidíte pedobeara?
    • Mě tyhle japonské hry přijdou celé trochu pedo *1*
    • Sr_Lobo
      A obezniho Harry Pottera *15*
  • Pupupupu
  • V našich krajích ne pro každého. Kdo je zaujatý vůči japonskému stylu vyprávění a jejich hrám, musí si dát -2. Za mě hodně dobrý.
  • tomekbobek
    Visual novely mě nějak moc neberou, ale tohle bylo opravdu úžasný :) nemůžu se dočkat dvojky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit