Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Tohle vyjebávání se mi nelíbí, rozhodně nekoupim hned. Kor teď kdy se ukazuje že má DS2 kvanta nepoužitýho obsahu.
  • Taková banda židů v těch videoherních společnostech, to je hrůza. Ať už ten průmysl krachne.
    • Proč ? pokud si to dmti kupují ? proč nevydělat ? hlavně když si dmti myslí že když je něco zabije na 1 ránu tak jak je to hard rpg
      • A ve finále je to hentai hack and slash.
  • Diky :) Takze dvojku s ovladacem,bude nekde v krabici s ucebnici nemciny a diskmenem...este sem uvazoval nad jednickou ze steamu, ted ji prekopali a mela by to byt lepe optimalizovane...
    • Kozy
      Jednička je lepší zážitek, dvojka lepší hra.
    • Zvěsti o lepší optimalizaci jedničky mohu potvrdit. Před pár dny jsem se pustil do migrace DS z gfwl na steam a následný test jestli vše proběhlo ok mě mile překvapil. Na DS jsem sice nesáhl poslední měsíc a půl, ale dříve znatelně na fps pokulhávající pasáže se nyní hýbaly bez více znatelného framedropu a to právě i v DLC lokaci na jejíž jméno si ted přesně nevzpomenu, ale prostě Abyss před Manusem kde je převážně tma. Takže za mě palec nahoru From Softu!

      PS: Já bych doporučil spíš jedničku. Hráčovy porodní bolesti jsou sice větší, ale pak je to o to větší slast *1*
    • Dark Souls 1 bych hodnotil tak 95% asi nejlepší hra minulé generace, dvojka mírné zklamání tak 80-85%...
      • Vidím to podobně, proto jsem velmi zvědav na Bloodborne. Které je od týmu co dělal DeS a DS1. Pokud udrží kvalitu svých předchozích her, budu naprosto spokojen.
        • atmosfericky to vypadá ještě lépe, jsem zvědav na level-desing, který je ve dvojce zklamání a taky se bojím moc akčního pojetí, přece jsem zvyklý hrat long sword + shield. Uvidíme..
    • Jednička je určitě lepší hra, dvojka je ale přístupnější a lehčí. Doporučuji tedy rozehrát dvojku, a když budeš mít pocit, že je to ono, zahrát si i pořádnou jedničku.
      • Některé části DS2 jsou velmi obtížné a některé zase jednoduché. Je to tam jak na houpačce....:-) Některé nápady se mi v DS2 líbí, ale DS1 je pro mě o třídu lepší hrou.
        • mně se líbí spotřebovaní staminy za kotouly, líbí se mi přehledný intentář, vylepšovaní postavy, líbí se mi armoring jinak je to snad ve všem horší než jednička. Hlavně mě trošku štve, že mírně rezignovali na váhu zbroje a zbraně - prostě ústupky hráčům Skyrimu, aby se to lépe prodávalo!!!
        • Souhlas, hlavně Shrine of Amana dovede tak nadzvednout mandle bez range zbraní, že už dává větší smysl být členem bájného sebevražedného komanda (viz Monty Python).
  • Dobra haluz, celej den premyslim ze se na to vrhnu velmi brzy a zkusim co vydrzim :). Pac ve Score zvoleno hrou roku a to me navnadilo velmi...da se to zvladnout s klavesnici ? Nebo je to sebeposkozovani...
    • xbox gamepad/dual shock by měl být ve výbavě každého hráče, většina her se mi tam hraje lépe, ono rychle si zvykneš na gamepad a pak ti bude těch pár stovek za gamepad připad jako levná investice.
      • mám doma ovladač za 150 kč, hrajou na něm návštěvy fifu, zkoušel jsem an tom DS a měl jsem sto chutí to rozšlapat. Radši debilní ovládání na skvělé k+m než debilní ovládání na debilním páčkovači.
        • Jam97
          Ovladač za 150 kč ? A divíš se, že je k ničemu ? Zrovna ve středu proběhla pěkná debata ve Fight Clubu o ovladačích. Některé hry se na něm prostě hrají lépe (Nejčastěji Third Person věci nebo závodní hry [I když na ty je zas o fous lepší volant]) a každému vyhovuje jiný ovladač. Když sis koupil nějaký šunt za 150, tak tu prosím nebreč :)
          • Hrají se na něm líp akorát konzoloidní hry, jinak je to naprosto nepoužitelné. A je jedno jestli je za 150 nebo 1500 kč. Několikrát jsem to zkoušel i na PS3 a po 10 minutách jsem musel zahánět křeče. Nemám rád tyhle newschool srandy a radši zůstávám u ověřené klasiky.
            • Ne vlastně jsem konzolový defekt promiň
            • Sry, prostě jsem jen trolil. jsem pc-guma, občas to nejde potlačit..
            • Konzoloidní začali být když se u third person otáčela kamera nezávisle na ovládané postavě. Pokud si chci postavu prohlédnout tak je to fajn ale jinak je to zbtečně komplikované. Jednou páčkou otáčíš kameru a druhou pohybuješ postavou.
            • Jam97
              Chceš mi říct, že všechny hry z třetí osoby vznikly jen kvůli konzolím ? Btw. měl jsi v ruce jen ovladač z PSka, je tu dalších X ovladačů (Xboxový, vhodný pro větší ruce, Gamecubácký, který je jak ztvořený na nervydrásající souboje) A myslím, že když řekneš že rád klasiku, tak by jsi teoreticky měl hrát jen na klávesnici, oldschool je třeba takový NESácký ovladač :)
        • Kozy
          Není to spíš takhle? *15*
          https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/77/7b/9d/777b9d98505d2ed059a14798c66d80cb.jpg
    • Vogon
      Jde to v poho, jenom musíš co jaké tlačítko dělá, protože se tam objevují ikonky z páčkovače(můžu poslat návod), a hlavně si ihned stáhni DSfix a ponastavuj si to. Navíc teď docela žije na PC multiplayer, protože Dark Souls přešlo naprosto na steam a už tě tam nebuzeruje GFWL.
    • Hrat DS na PC plnom cheaterov a s K+M je ako mazat si oci cibulou a ukajat sa zozadu kaktusom...ale to pckari radi
      • Vogon
        Zatímco hrát v 15 fps(myšleno naprosto vážně, bez přehánění) na páčkovači plném hackujících spamujících děcek je super. To co jsi napsal je tak stupidní, že jsem na tebe, přiblblého trola, který si něco musí kompenzovat, prostě musel reagovat.

        *triple facepalm*
        • Dark Souls 2 jede na konzolích stabilně 30 FPS a kde jsou hackující děcka? Na Steamu jsou jich teda mraky, pochybuji, že si to někdo dovolí na konzoli..
          • 30 alebo 15, je v tom nejaký rozdiel ? Oboje je utrpenie. :)
          • nedovolí, bo tam to nikto nevie *1*
            • nevím, nemám žádnou konzoli, ale tipuji, že pvp tam bude spravedlivější než na Steamu...
    • kdysi jsem si koupil gamepad za 150 kč kvůli DS1 ...sice jsem to nedohrál ale určitě jsem se díky téhle "velké" investici dostal dál než s klávesnicí a myši :) +gamepad funguje dodnes a na občasné hraní bohatě postačí stejně jak ten 10x dražší hnus z xboxu
    • Celé DS je sebepoškozování, s klávesnicí je to jen trochu jiný druh.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit