Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jooo, ctululu je proste super a musi byt v kazde hre.
  • Magicku jsem si koupil temer ihned po vydani, ocenil jsem praci autoru, ale ted si rvu usi, protoze za tu dobu vysla tuna DLC, ktera mi defakto znemoznuje hru hrat v MP, protoze nemam potrebne addony... placene DLC jsou fakt mor....
    • Co to kecas? Jak znemoznuje hrat v MP? Maximalne nemas pristup k par zbytecnym robam, jinak DLC musi mit koupene jen ten, kdo zalozil hru....
      • to je prave ten duvod, kdyz se clovek chce pripojit do cizi hry, tak mu obvykle chybi nejake dlc.... protoze se vzdycky objevi trotel, ktery kupuje kazde dlc co vyjde...
        • Ty to asi pořád nechápeš, PVP v této hře je založené na magii a na rezistech, s DLC nezískáš žádnou výhodu proti někomu, kdo umí hrát.

          Žádné DLC nemá nic OP, většinou jsou DLC róby horší než standardní, mají vždy nějakou silnou a slabou stránku. Vzhledem k tomu, že magie je dálko silnější, než cokoliv co si v DLC koupíš, tak není problém vyhrát cokoliv se základní hrou.


          Teď každý dostal 3 nové róby, které jsou docela dobře a předčí většinu těch, co se dají koupit.
          • Nemá ten člověk náhodou na mysli, že se nemůže doslova a do písmene připojit do hry, protože mu hra vyhodí chybovou hlášku o tom, že nemá požadované addony? Jen se tak ujišťuju...
  • Kdyby tak nekdo udelal poradnou RPG inspirovanou dilem HP Lovecrafta. Vsak tabletop se hraje uz hezkych par let. Skoda ze se nenasel nekdo jako Black Isle, kteri predelali D&D do podoby Baldur's Gate a Icewind Dale, take pro Cthuhlu system.
    • Kdybys chtěl, tak Call of Cthulhu: Dark corners of the Earth je dost dobrá... sice je to FPS/adventura, která málem ani nevyšla, což se dost podepsalo na AI a poněkud zastaralém enginu, ale jinak je to výborná hra s moc skvělou atmosférou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit