Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo, to je ale zavadejci. Diktatorska republika (Republican dictatorship) je ve hre uz od vydani. Sice ji odemknete az hodne pozde, ale proste tam je a byla.
  • Slozite a komplikovane?Smarja pano jedu pokus omyl.Bych to pral stre hry civ 1 , una atd to by sis neskrtl.No na tyhle dlc balicky jim zvysoka kaslu a jedu radsi mody zabavnejsi a zadarmo
    • Llour
      No mě právě zrovna série Civilizace nikdy nepřišla příliš složitá ani komplikovaná. Spíš je to taková jednoduší verze Paradoxích her.
      • jo, první Civilizace mi přišla složitá, ale jen proto že jsem v té době neuměl ani slovo anglicky, tak to byla fakt tipovačka *4*
        • Llour
          *1* jo tak to potom mohlo být hodně náročné, já s tímto typem her začínal raději v dobách mládí na češtině.
  • Ještě hodinku jsi tomu měl dát a dostal by ses do toho. :) Já jsem se toho taky bál, ale když se do toho dostaneš tak je to nejlepší strategie *3*
    • Ja mam ted v EU4 nahrano pres 500 hodin a musim rict ze obcas jeste objevim neco noveho. Jinak pokud chcete zacit s necim jednoduchym doporucuji Portugalsko. Nikdo vas moc neotravuje, muzete si drzet silne aliance a hezky v klid si kolonizovat, podrobovat indiany (nebo indy ;)) a soustredit se na obchod.. Samozrejme, pokud do toho vlitnete ze budete hrat neco jako Skotsko nebo Norsko, tak se dostavi zrejme slusna frustrace...
      • Tak já osobně mám v EU4 nahráno jen "mizerných" cca 90 hodin, ale je pravda, že to je skvělá hra i když pro mě osobně zůstává z her od Paradoxu jasnou jedničkou CKII (nahráno už přes 1100 hodin).
      • Ja som na uplnych začiatkoch začínal za Etiopiu, a bola to pekna frustracia.. nakoniesom ale i za nich obsadil polku afriky. takze všetko sa dá :)
        • Urcite jde vsechno.. Me se taky povedlo s Kongem skoro dat achiev kde musis obsadit celou Afriku. Problem tech neevropskych zemi sle je ze jsou oproti ostatnim v dost velke technologicke nevyhode takzd proti evropanum nemaji takrka sanci, pokud neudelas westernizaci.. Proto je to pro lidi co s hrou zacinaji dost velka frustrace :)
        • Po strastiplné cestě se mi povedlo zavléci českou kulturu do Ameriky. *15*
    • Pravda pravdoucí. Strategie od paradoxu dělají skutečně čest svému žánru.
    • XXHUGOXX
      Hmmm............
  • XXHUGOXX
    Skúsil som si to na skúšku stiahnuť ale po hodine hrania som to musel vymazať. Sori ale strašne zložité a komplikované. *9*
    • Ono se to komplikované zdá, potřebuješ pár hodin, aby jsi pochopil mechanismy hry. A ideálně si přečíst návod a kouknout na nějaké video "lets play", kde vidíš, co a proč člověk dělá.

      Není to stupidní strategie pro každého, kdy člověk okamžitě ví, co a jak. Spíš naopak, já mám odehráno minimálně 100 hodin a stále ještě se učím co a jak stavět, jak bojovat a podobně.

      Zároven ti ale řeknu, že je to asi nejepičtější strategie, překonává i TW serii, což je pro mě celkem překvápko.
    • Přijde mi smutné, jak se dnes lidé neumí učit ani jednoduché a logické věci.
    • Inquisitor
      Ale vůbec ne. Jenom to chce trpělivost, která se ti ale mnohonásobně vrátí.
    • Llour
      Ještě to zkus, uvidíš, že za pár dní se do toho dostaneš a pak budeš mít díky módům na pár set hodin vystaráno *3*
      • Pilgrim66
        I bez nich *1*
    • red.eagle.792197
      Ja sa snazim tak pochopit Crusader kings 2 ale aj po prejdeni tutoriala proste nechapem celkovo princip hry.. Ludia ako ja ktory hravaju strategie zo serie Total War maju asi v hrach od paradoxu jednoducho zmätok.. Nechapal som zakladne veci..ako mam zvysovat pocty svojej armady, ako mam dobijat okolne uzemia , ani ci to je vôbec mozne ked vsade naokolo su len moji vazaly, nerozumel som proste tomu principu hry..
      • Kozy
        Tutoriál? Vůbec. Nejlepší jak se naučit hry od Paradoxu je metoda pokus/omyl. Po takovym 4 savu už přibližně víš o co jde :)
        • na youtube je spousta tutoriálů jak to hrát, já se takhle před léty naučil hrát první díl, když jsem hru konečně poprvé zapl, už jsem vědděl co a jak, samořejmě s časem vědomosti rostou už samy
        • Pilgrim66
          Naprostej souhlas. Časem člověk zjistí, že to UI je fakt logicky organizovaný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit