Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Systém Great Power je ve Victorii II. Je to další motivace v projetí celého období. Ne jen být Great Power, ale i udržet se tam až to konce.
  • Magister_Peditum
    Jo, propracovanější vládce to chce.
    • Já osobně klon hry mezi CKII a EUIV bych nevyžadoval, každá z těchto her je zaměřena na trochu jiný koncept, co je asi i dobře. Ale pokud jde o vládce v EU tak bych trochu změn uvítal a to jak u monarchů tak republiky.
    • Dolero
      Chtělo by to rody a postavy jako v CKII, válčení, diplomacii a ovládání státu jako v EUIV, obchod jako ve VII, technologie a výzkum jako v Hearts of Iron a vše to okořenit epickými bitvami alá Total War... Tohle je asi vlhký sen všech fanoušků Grand Strategy... *14*

      PS: A muselo by to být dobře hratelné, žádný bordel *1*
      • Inquisitor
        Mně osobně to vyhovuje tak jak to je. CK i EU jsou jiné hry, každá se soustředí na to svoje a tak to není úplný guláš. Hlavně je každá po svojí stránce vypilovaná, takhle by vždy přišlo něco zkrátka.
        Bitvy jako v TW by asi taky nebylo to pravý, protože kdyby armády řídil hráč, tak by všechny výhody nebo nevýhody co plynou z generála a technologií byli rázem k ničemu.
      • jamar28
        Neumím si představit, na jak dlouho by byla jedna hra s real time bitvami typu Total war. *1*
  • jamar28
    Normálně by mě štvalo, že na nějakou hru je už tolik datadisků, že to překonává cenu původní hry, ale s tak skvělou hrou si to Paradox může dovolit. A je super, že na EU se pořád pracuje a bezplatné updaty, nové achievementy a podobně přicházejí ještě 3 roky po vydání.
  • Na to co si představit pod velkém přepracování systémové technologie hry nemusíte čekat týdny, ani měsíce. Je to hezky popsané na oficiálním foru paradoxu v developer diaries.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit