Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád nechápu, proč tu nad tím brečíte. Pokud se mi to nelíbí, zdá se mi to předražený, tak to nekupuju, ne? Je jen na člověku jestli je ochoten dát ty peníze. Když se vám nelíbí, že to neni v ceně základní hry, tak jste jí neměli kupovat, protože se vědělo co přesně ta základní hra bude obsahovat a o ŽÁDNÝCH ROZŠÍŘENÍCH V CENĚ NIKDO NEMLUVIL. EA jsou pěkný ždímači, o tom žádná, ale neřvěte tady, jak jste byli podvedený, když jste dostali přesně to, za co jste si zaplatili.
  • Hezký jak se v tom traileru navzájem krejou. Kdyby to tak bylo i ve skutečném gameplayi tak je to pro mě nejlepší FPS....
    • Skutečný gameplay by naopak mohl sloužit k natočení super sranda traileru. Všichni pěkně zalezlí ve hnátách raketomety a kulomety a všude bum, bum, bum. Neustálé teamkilly kvůli vehiclům a base rape by pak mohli posloužit jako taková třešnička, takový bonus k videu.
      • Svata pravda,kdyby tam kazdy nelítal sám jak pi.omec a chodilo se ve skpinkach jaky by to bylo krasny hrani.
  • Kto BF aktívne hráva a má premium, ten sa len poteší, kto premium nemá, môže si vybrať z rôznych tematických DLC, ktoré DICE robí, každému podľa chuti. Ak vás to nezaujíma, nekomentujte a kuknite novinku o tom, čo vás zaujíma. Tiež nekomentujem DLC na COD MW3 pretože ten hrám len sviatočne a dlc nepotrebujem ani ma nezaujímajú. EA vás nenúti to kupovať, dáva vám možnosti na výber, herné štýly a mapy, aké vyhovujú jednotlivcovi.
  • mam premium neřešim, ale taky by mě to sralo, těch DLC je fakt zbytečně moc asi, ale tyhle hře se to hodí, hezky zpracovaný.
  • A platit za to mam proc ? Protoze jsem si koupil hru moc brzo a tudiz uz jsem si ji nekupoval znovu v premium baliku, ktery zvyhodnuje hrace az je mi z toho k zbliti ? To na pristi dil, aby se clovek rovnou vy*ral nebo cekal s koupi pul roku ...
    • tez jsem koupil moc brzo, takze ty DLC uz z principu nekupuju - kdyby stali v radu desetikorun ale +-400 za jeden cvakat nebudu - aspon zbyde cas na neco uzitecneho ;)
      btw.: kdyz se podivate kolik tech premium serveru je, tak cekam ze bude casem naka cenova akce..
    • Nekdo by mel na ne pustit Rytmusa s jeho songem Vyj*bane zlatokopky.
  • Aneb proc Frostbite je strasne zlozity a nebudou mod tools, aby mohli dojit ovecky na DLC :)

    Lidi co to koupili sou k*eténi podporujici hovadske spolecnosti.

    Fakt dík.
    • Mně se moc líbí, jak si tu všichni stěžují na BF a na EA, zatím co Activision vydává jednu a tu samou hru už několik let (mám na mysli CoD: MW) a všichni si jí stále kupují, to jsou pravé ovce.. a podívejte se, stěžujete si na cenu DLC do BF3, přitom pouhý mappack do CoD:MW 2,3 stojí 2x tolik co obsáhlé DLC do BF3
    • Tak to bohužel je. Je známo, že moddeři jsou schopnější než sami autoři her - dokázáno snad milionkrát. Takže důvod je prostý: žádné modifikace, protože my už rok před vydáním základní hry měli vymyšlené spousty DLC za velmi pěkné ceny a nedovolíme, aby někdo hrál nějaký blbý Project Reality, AIX, Forgotten Hope atd. A kdokoli řekne cokoli proti takovým DLC či premium účtu, je to hned socka, co nemá pár blbých korun na supr DLC. Ale co když někdo ta DLC nekupuje prostě z principu a doufá, že se jednou z hráče - tupé dojnice na prachy - stane něco víc - skutečný vážený zákazník. *3*
      • Sranda hlavne je, ze mody udrzuji jakoukoli hru pri zivote i dlouho potom co se na ni domaci spolecnost vykasle. Az se EA vy*ere na plivani jednoho DLC za druhym tak ta hra proste umre, a misto toho budou ovcim nabizet uzasnej novej jeste lepsejsi s vic BZZZBZBZZZ Battlefield 4 a znova se to rozbehne dokola a ovcte to zas budou hromadne nakupovat. Bzzzb bzz bz bzzzzz.
        • Ano ale potom je tu ještě horší varianta kdy tvůrci nechají hru umřít skoro hned po vydání. To je opravdu tak hrozné a opovržení hodné ,že se tvůrce hry o hru stará a chce za to nějaké peníze ? Ano samozřejmě by bylo super kdyby každá hra na světě podporovala módy a mohli by jsme ji hrát až do aleluja , ale bohužel takhle to nefunguje. Neříkám že tohle je nejlepší řešení ale rozhodně není nejhorší. Plus je tam opravdu malilinkatá šance že DICE bude hru podporovat i po vydání BF4 nebo na ní aspoň vydá modařské nástroje.
          A opravdu už mě začíná s*át že pokud má někdo jiný názor tak ho tady games místní diskutéři označí za ovci hatera nebo fanboye. Tohle je opravdu užasné. Lidi můžou mít jiný názor než ty smiř se s tím...
          • "Starat" se o hru znamená vydávat patche a zdarma updaty a zajistit, aby bylo minimum cheaterů a maximum podpory ze strany vydavatele/výrobce. Jako "starání se" fakt nepovažuju vydávání mnoha DLC za peníze. Nehledě na to, že až vyjde poslední DLC, okamžitě skončí jakákoli podpora BF3 a půjde se na BF4. *3*
          • Srovnej si cenu/obsah původní hry z cenou/obsahem Premium. Nemluvě o tom, že premium obsahuje i první DLC. Mně to přijde trochu jako vyděračství. A starost o hru? Máš na mysli jejich neschopnost zatrhnout cheatování? :)
            Nevim no, já si od EA asi hned tak něco nekoupim. Nas**li mně jak s BF3 tak s BF:Heroes. Chápu, že musej vydělávat, poniváč nejsem komouš, ale co je moc...
            Tvuj názor ti samozřejmě neberu a pokud sis za svoje peníze přišel na svý, tak ti to upřímně přeju.
            • Mně prostě přijde, že tu základní hru tim Premium účtem udělali takový trochu drahý demo :)
              S těma sockama jsem nemyslel tebe.
            • ouch:
              Jo s tím Back to Karkhand to pos*ali. měli těm co už to měli koupené poskytnout nějakou slevu nebo jiné bonusy. Jinak nevím ale mě 9 map nepřijde málo některé multiplayerové hry nemají ani tolik. No a pokud hraješ s kamarády tak myslím že těch pár her by si s tebou mohli dát na původních mapách.
              Jinak nikde jsem neřekl že jsi socka rozhodně chápu že si někdo nechce dokupovat DLC do her ,ale to neznamená že hra je nehratelná bez nich. Aspoň teda co se BF3 týče.
            • > krovak
              Nejde mi reagovat na tvoji odpověď.
              Ano, DLC má mnohem víc obsahu, než původní hra. To je přesně to, co mi vadí. Podle mně to tu hru v základu znehodnocuje, když musíš přihodit ještě jednou tolik abys měl 3x více map. A že bych si zaplatil Back to Karkand po druhý? No to už je snad vtip...
              Lidi tu píšou, že kdo si stěžuje je socka, ale to ani neni o penězích, jako spíš o principu.
              Taky záleží, jestli na to člověk kouká jako casual nebo hardcore hráč, pro kterýho to má uplně jinou hodnotu, když v tom stráví pár hodin denně. Já si tu hru koupil, abych si mohl občas zastřílet s lidma co to hrajou, ale ti všichni do premium půjdou.
            • Pokud vím tak původní hra má 9 map + singl a Premium má 20 map a oboje stálo zhruba přes tisícovku. A jelikož mě singl nezajímá protože tyto hry ho mají všechny na jedno brdo ,tak u mě obsahem vyhrává premium. Jak jsem napsal byla by paráda kdyby k tomu vydali ještě map nějaký map editor ale i tohle vývojáře něco stojí a pokud si spočítali že se jim to nevyplatí tak my s tím nic nenaděláme. Snad nějaký ten editor po vydání všech dlc vydají nebo to budou aspoň patchovat. Každopádně to se dozvíme až po vydání BF4.
        • Přesně tak to je. Ale pozor: Ovečky za chvilku udělají nájezd a mínuska se pohrnou. Já už něco málo obdržel. Za mínuska velice děkuji. Jsem velmi vděčný za každé mínusko, které tu dostanu. *3*
          • přátelé, ale kdopak to dlc rejžování začal? že by activision s COD sérií? nebo se pletu? je nějakej free mod na cod mw 2? ja ze bych ho rad zkusil.
    • Pravda. Kdyby vydaly mod tools tak jim nikdo ty pojebané DLC kupovat nebude. Ví že lidi udělaj lepší mapy. *4*
  • Krajzis ma luk, tak Batláč musi mat kušu...
    • a ve far cry 3 bude foukačka... :)
  • deridon
    no jestli začně zemetřesení třeba náhodně během hraní a udělá to paseku na mapě, tak by to byla zajimavá hra o přežití.. kuše mám rád (furt lepší než všudepřítomné luky).. post-apo atmosféru též.. armored kill a i ten cq se mi libili, tak jsem zvědav
    • Jako proč ne, může to bejt docela zajimavý, těšim se, můj favorit je B2K DLC. Tohle by mohlo být podobný a možná i nový "skiny" zraněných hráčů... :)
  • I kdyby vyšel další prémium ,tak si to klidně koupím . Za dobrou hru která baví, klidně zaplatím :) Ps : Kdo to hrát nechce nic platit nemusí ,kdo chce ,tak se holt nezblázní :) SOCKY
    • Nekdo je socka, nekdo jako napr. ty trotl. Problem je v tom, ze sockou narozdil od trotla nemusis byt naporad.
    • Vycvičen si byl dobře.

      Žijeme v době, kde se za kdeco platí a ještě se při tom radujeme a urážíme všechny, co to nechápou. Kdo by chtěl cokoli "zdarma" je přeci blázen, socka, komunista, no ne? Vždyť je přeci nesmysl si jednou hru koupit a pak už nic neplatit. *3*

      Já pamatuju doby, kdy se vydala hra a pak se k ní vydaly ještě různé doplňky a oni za to, představte si, nic nechtěli! To byli ale blázni, komunisti a socky, že jo? *6*

      Nejsem proti DLC, ale všeho s mírou. Vydávat hru za 1000 Kč, poté k tomu přihodit supr novou službu a hru si tak koupit v podstatě znovu a potom ještě spoustu DLC, které je nutné dokoupit, tedy pokud chcete být reálnou součástí nějaké hráčské komunity a nechcete pořád řešit: Je, tohle DLC nemám, promiňte... nemohu si s vámi zahrát. *7*
    • Když si spočtete kolik stoji každy dlc zvlašť ,tak si misto toho koupíte premium jako ja . alespon mě pak nesere že sem si vpodstatě musel hru koupit dvakrat i když prachu je to dost to neříkam .
  • To si EA a Dice dělají srandu ta kuše je vykrádání Black opsu fuj.Na co mi jsou s ty dlc zadarmo když to jsou sr.čky? Ten scarvenger je vykrádání módu z mw3 s názvem all or nothing.Ať Ea zkrachuje ať už nevycházeli ty jejich sr.čky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit