Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Doufam ze si tuhle pecku, zaparim 1Cka mne celkem bavila a proparil jsem okolo 300hodin , aniz bych si cokoli koupil za realne penize. ( jestli bude 2jka treba i s propracovanejsi kampani zlobit se nebudu) jen doufam ze moje X-Play to rozhejbe a kdyz ne no, tak ne no ale to bych byl zklamany *9* .
  • Hmm... technologicky moc pěkně udělanou DT bohužel kazí v podstatě absence jakéhokoli designu a zábavy, takže po pár minutách vlastně není o co stát. Docela škoda.
  • Jedna z mala her, co jsem hned odinstaloval. At se na mne nikdo nezlobi, ale ovladani je priserne. *7* Ze to delaji cesi to nezachrani...
  • Na mobil nebo tablat dobry. Obcas si to pustim. Ale na PC? Zbytečnost, Snad jedine když to pobeží v browseru.
  • Další zombie hra. Jak originální...
    • tak tak, zombie do kazde rodiny, nejlepse dva, jedna na vsedni dny, druha na svatky... *6*
    • další chuj co píše jak originální je další zombie hra. Jak originální. *7*
      • Kolega je totiž hrdým antizombařem, nebo jak si říká, a jako správný odbojář nevynechává příležitosti, aby se neozval. Jeho usilí je sice obdivuhodnou záležitostí, ale je to tak trochu blbec, páč jeho nedomyšlenost a střízlivý rozum v postoji k jinému tématu mu vyprchaly z hlavy už tak důkladně, že mu unikají tak základní fakta, jako že pokračování zombie hry asi nebude náhle o kytičkách. Ale, jinak ho máme všichni rádi. Koneckonců, je to tady takový maskot a pojebaná tvář Games.
        • Ó děkuji.

          Tento koment si asi někam zarámuji, protože mi velmi lichotí.
  • sou tam zombie cernosi.to je rasisticky
    • Lawliet
      Právě, že proto to není rasistické. Multikultura musí být. *1*
  • BookerDeWitt
    Snad to nebude taková nuda jako první díl.
    • michaliuz18
      vsetky hry na mobil su po chvili nuda, nemaju tolko moznosti, tu ide len o to co najviac strielat a za prachy si kupovat nove zbrane, a kto je prachatý si kupit aj za realne peniaze nejake hovadiny ,zlodejstvo cele mobilove hry a 90% z nicch predrazenych jak svina ,aby som daval tolko penez za nejaku blbu hopsacku s bugmi , fuj
    • design mi prisel prisernej. Snad to spravi a nebude to zase jen technologicke demo...
    • Nepřišel mi nudný na mobilní hru to bylo ok. Největší slabina hry byl stereotyp a poslední aktualizace.
      • nejvetsi PRUKAKANI prvniho dilu bylo to, ze byl f2p.. jsem zvedavej jak to tedy nastaveji v 2ce napr Shadowgun: Deathzone ma f2p nastaven dobre.. snad se poucili...
      • Co udelali v posledni aktualizaci?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit