Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja jsem slyšel, že hra vyjde jen s mirnym spoždění podle vyvojaru hry pude jen o tři dny ale zaleži, ještě na sony jaky datum určí...
    Každopadně to pry vzniklo kvuly nedostatku blue ray disku zkratka dost objednavek, tak ze to nestihaj....
    • Ona hra bude hotova 3. listopadu jak bylo naplánováno, akorád Sony dělá marketingový tah, který fakt nechápu... a asi nechápe vůbec nikdo...
      • Co na tom nechapes... predvianocny trh je lukrativnejsi. Ano naseru tym nejakym fanusikov ale vacsina si to aj tak kupi ale navyse si to kupia dalsie tisice pod stromcek. Taktiez Zaciatkom novembra vychadza Kinect a Move co by tiez z predajov trocha ubralo.
  • Staci takto - Civilization V. Pripadne este Final Fantasy 14.
    Ziarivy priklad toho, ze radsej pockat o mesiac dlhsie na opravu nejakych bugov nez potom hrat nehratelnu hru a cakat na updaty.
  • Podle mě je to dobře i když mnohé fanoušky asi nepotěším ale např. takový Medal of Honor kdyby přeložili na příští rok tak mohli opravit chyby atd. Uspěchat to není dobré ale zase dělat hru věčnost je pro fanoušky utrpení.Např. já jsem fanda Half-life 2 a už jsem strašně nedočkavý.
    • Už na hře dávno nemohli pracovat, spíš byli ve fázi lisování. Ono to nejde "vydat" ze dne na den. Řečem o "dotažení hry k dokonalosti" bych nijak zvlášť nevěřil *3*
  • Vsadím se, že Duke Nukem Forever vyjde dřív než Grand Turismo 5. Se divím, že si na tohle téma (zpožďování a vylaďování GT5) ještě v hPodu nikdo nezačal dělat vtípky, přitom z DNF se vtípky dělaj pořád.
    • sleepless
      Tohle uz je tak tristni, ze nikdo nema chut si z toho delat legraci. Kdyz s GT5 ale jeste rok, dva pockaji, tak se to prehoubne do faze totalni absurdity (kterou uz si DNF dávno přošel), a pak uvidis ty vtipky :)
      • Jo, ale já myslel že ty vtípky na GT5 přijdou dřív. Btw, kdy mělo původně fakt vyjít GT5? Kdo se se mnou vsadí, že vyjde dřív DNF než GT5. Japonec měl kecy, že v lednu 2010 je 90% hry hotovo, a pak kecá s prominutím hovna, že pilují a pilují, až to upilují a .... Škoda slov.
  • ja sa na to velmi tesim a planujem si kupit aj PS3 kvoli tejto hre a dalsim exkluzivitam a mne osobne ten odklad neprekaza :D
  • V clanku mate chyby. Kazunori Jamauči je Kazunori Yamauchi. A do kalendare bych si spis napsal konec roku 2010 ne 2011.
    • sleepless
      Jméno vývojáře je dle pravidel transkripce z japonštiny do češtiny správně. Datum bylo špatně, "neúmyslný překlep", opraveno. Díky.
      • sleepless
        Aaaha :) No, nekdy to cloveku nezapaluje tak rychle, jak by bylo treba :)
      • OK. Česky se asi japonská jména tak píšou. Ja už jsem zvyklý je psát po anglicku.
      • A já měl za to, že to je výborné rýpnutí. :) Holt kouzlo nechtěného.
  • Je to k naštvání ale tak když to bude do konce roku tak to překousnem,těšim se na to neskutečně....Tady se teprve PS3 ukáže všem Xboxářům zač je toho loket :D
    • Jo, jako "Xboxář" trošku závidim :) Ale už bych do další konzole neinvestoval, dneska už ne...to už si počkám na další generaci. Když se podívám na obrázky nebo videa tak koukám, co ze sebe ta 5 let stará konzole umí vymáčknout ... Třeba Forza je taky vynikající hra, ale rozhodně nevypadá tak dobře (auta se mi zdají jak z plastu) ...
    • super uzijte si to ... mezitim co "xkari" pari uz pres rok... tak vy si zaparite az ted.. fakt skvela vec :) (nerikam ze GT neni kvalitni... ale na dobu jejiho vyvoje to i odpovida.. :) )
      • Kdyby přes rok. Mezi Gran Turismo 4 a Gran Turismo 5 stihli v Turn10 Forzu 1, 2 i 3. Ano, GT5 bude lepší než Forza 3, nicméně to srovnání už není ani moc adekvátní, když ty hry dělí rok (ne-li víc).
        • To bohuzel nemuzes srovnat a ani to, ze vysly 3dily, kdyby bylo GT5 hotove, tak by pote take mohli udelat dalsi dva dily, ktere jsou temer identicke, jen par vylepseni, stejne jako je to napr. se serii NHL ci FIFA.
    • Jo, tak tohle už jsem četl/slyšel tolikrát, že už mě to nějak unavuje *1*
  • Ukazuje to pouze na nekompetenci autorů. Pokud může konkurence vydávat hry, které jsou zábavné a ještě k tomu včas, tak je takovéhle odklady neomlouvají. To samé třeba takový Blizzard a jejich odklady.

    Proč existujou hry, které vycházejí na čas a jsou naprosto vynikající? (Mass Effect 2 například)

    Jako frajeři, pokud děláte dobrou hru, ale nikdo se nedožije jejího vydání, tak k čemu vám bude? *1* *1*
    • Protože v mass efektu nemáš 1000 aut a tunu tratí a mega boží grafiku:) proto
      • Přísně vzato v GT5 taky ne. 800 z těch 1000 aut bude vypadat jak z Forzy 2. ;)
    • Je videt, ze jsi nikdy zadnou hru nevyvijel a nebo si se nikdy nesetkal s komplikacemi ci zdrzenim zpusobenem nejakou treti stranou...
      • Jestli je oficiální zpráva pravdivá, tak tam o žádnou třetí stranu nejde *3*
  • tohle je jedna z mála her kvůli který si koupim ps3, ještě že ho nemám už teď protože na to bych čekal jak malej jarda :D oni to snad vydaj v době kdy už bude PS4 :D GT3 vyšlo na PS2 rok po uvedení PS2 do prodeje, za další tři roky vyšlo GT4 :D PS3 už je venku 4 roky a nemáme nic :D
    • Děláš jako kdyby to byla jediná hra na světě.
      • neni to jediná hra na světě, ale PS3 budu kupovat jen kvůli pár exkluzivnim titulům jako je GT5, MGS4 apod... na ostatní hry mám PC *5*
  • Můžu bejt jen rád že mě autíčka nikdy nazajímaly.... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit