Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj lidi, můžete mi někdo říct, proč je datum vložení příspěvku tak TRAPNÝ??? myslí si snad lidi z games že sou něčim originální nebo hustý!?? wtf!??? cože? to je moc:D páni redaktoři, ste prostě IN.
    • smejki
      nerozumět kmen tvá řeč
  • Tak podle traileru bych si to urcitel nekoupil. Hromada super hooah hypertactical typku, ktery pracujou zasadne ve stoje, bez krytu a v pomaly chuzi vs nepratele, kteri pravdepodobne jeste nepronikli do taju miridel.
    • smejki
      jj, a prošli speciálním výcvikem na eliminaci zpětného rázu *1*

      bože to je hnůj
      • Vypadá to divně. Jako kdyby 100% záběrů bylo dělaných v bullet-time, animace pohybů jsou nepřirozené, postavy neotevírají ústa, grafika nic moc a ta krev jako kdyby vypadla ze 300.
  • Bude to obsahovat i single? A je to to same co jsem mel moznost videt na GC, kde se to jmenovalo SOCOM special forces? Diky
  • Jak tam ťuká na ten počítač, tak to vypadá jak grafika ze sto let staré hry...
  • kravina
  • Song má jméno nebo je to spešl k traileru ?? :)
  • Paráda už se nemužu dočkat předchozí díly sou super mimoto přirovnávat to k COD je opravdu směšný to spíš k serii Ghost Recon .
  • Urug
    Kýč
  • Už mi ta slavná neporazitelná americká armáda začíná lézt krkem.
    • ja bych si zahral za wehrmacht a zvratil vyvoj WWII... ale to urcite nejsem sam *4*
    • Až udělaj nějakou hru somálci, tak tam bude zase vystupovat neporazitelná somálská armáda... *3*
      • Hru za somálce by mohli klidně udělat. Simulátor moderního piráta.
  • Jezisi co to sakra je ?
    Radoby strilecka ala CoD s pohledem ala Gears of War ?
    S grafikou ala super mario ?
    A pak ze jsou PS3 exclusive tituly graficke pecky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit