Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    MOBA me zacala pocinaje SMITEM bavit no takze urcite nevaham zkusit i tohle. *3*
  • Né,další MOBA hry né.
    To je jako se zombie hrama.
    Kdyby se třeba Blizzard vyprdli na Heroes of the storm a začali makat na Warcraft 4.
    Warhammer universe copy blbci
  • Souhlas s názorem autora. Nechápu, proč 99% vydaných i chystaných fantasy her, ať už MOBA, MMO či cokoliv jiného, musí mít dětskou pastelovou grafiku a design?! Čest vyjímkám, které nedělají z fantasy her omalovánku pro děti.
    U některých her to sedí a nemám s tím vůbec problém, ale problém mám s tím, jak brutálně často se to používá. Přitom fantasy dokáže být skvělé i v realističtějším podání barev, grafiky, designu čekoholiv. Nevím jestli jsou všichni vývojáři tak omezení a myslí si, že když s tím měl WoW úspěch, že jim stačí toto okopírovat a mají taky o úspěch postaráno?:D
  • BoB.2
    Važně je to v češtině?
  • A opět další recenzent, který se nedokáže popsat stylizovanou grafiku bez použití alespoň mírně pejorativních výrazů.
    Já to chápu pane Loukoto, že Vám tenhle styl grafiky nesedí, ovšem očekával bych, že to jako herní žurnalista budete vyjadřovat nějak neutrálně.
  • urážka skvělé Warcraft III grafiky
  • Pilgrim66
    Po jednom beta weekendu jsem to vzdal. Hrdinove vypadaj jak z omalovanek pro 4lety deti, ta hra mi obecne pripadala desne zastydle. Jedina vec co se mi libila byl super-rychlej load mapy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit